Чи шкодує дев’яносторічна жінка про те, що вирішила не народжувати в молодості

Раніше народження дитини вважалося даром з Небес, тому ніхто навіть не задумувався над тим, ставати матір’ю чи ні. Однак світ змінюється і зараз молодь щодо батьківства має зовсім іншу думку. Все більше дівчат задумуються про те, чи дійсно варто їм народжувати, жертвувати собою й своєю молодість заради материнства.

Марія Сергіївна у свій час також вирішила не народжувати, ось про неї наша історія.

Чи варто народжувати дітей

«Маруся – це моя тітка, яка нещодавно відсвяткувала 92 роки. З першого погляду і не скажеш, що вона така довгожителька, здається, що їй не більше сімдесяти! Дітей тітка не народжувала, так вона вирішила ще в молодості, а чоловік повністю її в цьому підтримав. В родині про них ходило багато пліток, оскільки ніхто не міг зрозуміти таке рішення двох молодих здорових людей.

Пошепки

Загалом їхній шлюб тривав 61 рік, вони дійсно були щасливими, а ще – заможніми. Ще двадцять років тому не стало її чоловіка, тоді ми думали, що тітка усвідомить свою помилку, на що вона нам відповіла: ” Самотня старість ніколи мене не лякала”. Коли я запитувала в неї, чи б хотіла вона зараз няньчити онуків, які б скрасили її самотню старість, то чула лише одне: “Ні, тепер я хоча б знаю, що прожила своє життя так, як мені того хотілося, а не так, як годиться. Коли я вирішила не народжувати, то прекрасно розуміла, що мене чекає на схилі літ. Саме тому я завжди дбала про своє здоров’я і продовжую це робити. Мені не потрібна ні від кого ніяка допомога “. От мене дійсно дивували такі відповіді, а головне, що у своїм самотності тітка Маруся виглядає дуже щасливою. Деякі вважають, що вона просто в тому не зізнається, але потайки все ж кається в “помилку молодості”, однак я в цьому дуже сумніваюся.

Марії Сергіївні байдуже на ці плітки, вона сповнена сил продовжує насолоджуватися життям … » Як Ви вважаєте, чи щирою є тітка, яка запевняє, що ні про що не шкодує?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector