Чи знали ви, що за допомогою простих підручних засобів можна позбутися жирних та засмальцованих плям на одязі? 

Жирні плями на одязі – проблема, з якою часто зіштовхуються господині. Поставити жирну плямку на улюблену сукню чи сорочку можна дуже легко та швидко, а от їх видалення є неабияким випробуванням. Проте все-таки існує декілька перевірених способів, які полегшать вам цей процес. 

  1. Оцет і сода. Змішайте оце та соду. Нанесіть суміш на пляму і залиште на кілька годин перед пранням. Цей метод особливо добре працює з жирними плямами.
  2. Прання з перетворювачами плям. Оберіть якісний пральний порошок з перетворювачами плям і застосуйте його відповідно до інструкції, яка міститься на пакуванні. Це допоможе видалити навіть засохлі забруднення.
  3. Водневий пероксид. Нанесіть невелику кількість водневого пероксиду на пляму, залиште на деякий час, а потім ретельно промийте. Цим методом можна добре видалити плями крові та інших органічних плям.

Якщо вам необхідно видалити засмальцовані плями на куртці чи пуховику, тоді вам знадобиться:

Пошепки

  • Сіль і спирт. Змішайте сіль і спирт, нанесіть на пляму та обережно потріть. Після цього варто прати при низькій температурі. Це допоможе позбутися від залишків солі та спирту.
  • Мило і вода. Натріть плямку шматочком гліцеринового мила, потім ретельно промийте водою. Цей метод підходить для пухових виробів.
  • Професійна хімчистка. Якщо всі інші способи не принесли результатів або у вас є сумніви, довіртеся професіоналам. Хімчистка може допомогти вам повернути вашому одягу новий вигляд. 

Увага! Перш ніж використовувати будь-який із цих методів, краще протестувати його на непомітній ділянці тканини, щоб переконатися, чи вони не пошкодять одяг. 

А як вам вдається позбуватися жирних чи засмальцованих плям? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Soffi
Adblock
detector