Чи зумієш ти вирішити логічні задачки менш ніж за 5 хвилин?

Логіка потрібна нам для щоденного життя. Завдяки їй ми розв’язуємо не лише буденні справи, але й усі інші проблеми, які виникають раптово. Проте не всі люди розуміють її цінність та значення. Дехто нехтує своїми розумовими здібностями. Однак їх потрібно активно застосовувати і розвивати. 

Для перевірки своїх можливостей спробуйте розв’язати ці логічні задачі:

1. Перерахуй п’ять днів поспіль без використання чисел і їх назв. 

2. У сковороду можна поставити дві котлети. Однак у нас є завдання: посмажити три котлети за три хвилини. На приготування однієї сторони йде одна хвилина. Як впоратися із завданням, якщо котлети потрібно посмажити з обох сторін?

3. Піратський скарб знаходиться за 12 кроків від старого дуба на північ і 5 кроків на південь, потім 4 на північ і 11 на південь. Де він заритий?

4. Розв’яжіть приклад на картинці. 

5. Садівник має 10 дерев. Він має висадити їх в 5 рядів так, щоб у кожному з них було по 4 саджанці. Як це зробити?

Пошепки

ВІДПОВІДІ:

1. Позавчора, вчора, сьогодні, завтра, післязавтра.

2. За хвилину смажимо з одного боку перших дві котлети. Одну перевертаємо, а на місце другої ставимо третю. Готуємо ще одну хвилину. На третій – перевертаємо третю котлету і повертаємо другу іншою стороною. 

3. Біля старого дуба.

4. Вартість однієї піци: 300/3 = 100. Вартість картоплі: 200 – 100 = 100/2 = 50. Вартість хот-дога:  90 – 50 = 40/2 = 20. Отже, піца, картопля і хот-дог разом коштують 170 (100 + 50 + 20).

5. Садівникові потрібно висадити дерева у формі п’ятикутної зірки, щоб в кожній з п’яти ліній буде п’ять дерев.

Скільки задач вам вийшло розв’язати?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

I
Adblock
detector