Чим обробити огірки, щоб вони не сохли, а ще довго давали врожай

У період цвітіння огірки часто хворіють. Однак є кілька способів, які допоможуть впоратися з будь-якими проблемами і врятувати урожай.

Обробку варто проводити тоді, коли на стеблі з’являється принаймні три листки. 

Ось кілька варіантів сумішей:

  1. Змішайте 1 л молока, 30 крапель аптечного йоду та 20 грамів мила, яке забезпечить стійкість майбутнього розчину. Ним потрібно обприскувати огірки кожних 10 днів. 
  2. Якщо ви помітили борошнисту росу, тоді підійде суміш за таким рецептом: до нагрітої сироватки на 25 градусів додайте 10 л води. Розмішайте розчин і обробіть ним огірки.
  3. Якщо борошниста роса несправжня, тоді вичавіть 50 грамів часнику в літр води і залиште суміш настоюватися. Через 24 години додайте 9 л води. Розчином обприскайте грядки.
  4. Закип’ятіть 2 л води і змішайте її зі склянкою золи. Залиште розчин на дві доби, а потім процідіть його. Додайте невелику кількість мила. Обробку проведіть принаймні два рази з різницею в тиждень. Якщо є необхідність, то проведіть процедуру повторно.

Існує ще кілька порад, які допоможуть вам виростити хороший урожай огірків:

Світлі плоди, тонкі стебла і маленьке листя – це ознаки того, що рослині не вистачає азоту. Виправити ситуацію може спеціальний розчин. Змішайте 1 л коров’яку з відром води. Полийте ним грядки, використовуючи літру суміші на один кущ.

Вузькі огірки біля плодоніжки й округлі з іншого боку – це ознаки дефіциту калію. Підлийте їх сумішшю з 10 л води та склянки попелу (1 л на 1 кущ).

Після збору урожаю спаліть сухі стебла рослин. Землю на грядці продезінфікуйте розчином: у відрі води розчиніть 50 г мідного купоросу. Дозування: 10 л розчину на м2.

Нехай ваш урожай буде рясним і смачним!

Чи вирощуєте ви домашні огірки? Якими секретами для підвищення урожайності користуєтеся ви?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Vasylyna

Копіювання з сайту заборонене. Авторські статті захищені DMCA.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector