Чим оселедець подобається гостям і чому насправді він дуже небезпечний

Оселедець – одна з головних страв на святковому столі кожної досвідченої господині. Адже ця риба може бути як закускою, так і компонентом ситного салату чи головної страви. Ось, наприклад, оселедець під шубою! Впевнені, що й ви любите цей салат і їсте його, як мінімум разів 3 на рік! Втім, зараз ми покажемо вам виворіт оселедця і ви замислитеся, чи варто взагалі класти його на свій стіл.

Щороку якість оселедця тільки погіршується. Чимало виробників нехтують усіма санітарними та гігієнічними нормами, через великий попит на свій товар. Можливо, на око цього й не помітиш, але деяка риба й справді становить небезпеку для нашого організму. Нещодавно за кордоном взяли на аналіз улов оселедця з Балтійського моря. Результати налякали всіх.

Вся риба була переповнена токсичною речовиною діоксином. Допустима норма була перевищена вдесятеро. Тепер уявіть, що воно може зробити з вашим організмом. І це була далеко не єдина партія, яку вже розіслали світом. Тепер цей отруйник смаколик чатує вас на прилавках магазинів.

Ми звикли до думки, що в будь-якій рибі є безліч корисних речовин. Так, це правда. Вони необхідні нашому організму для хорошого функціонування та розвитку. Тільки зіпсувати все може неправильна обробка чи недотримання санітарних умов. Це призводить до накопичення в рибі токсинів, що породжують небезпечні бактерії. Ось так вий  отримуєте важкі отруєння, навіть не розуміючи, що та коли пішло не так.

Деякі виробники примудряються навіть видавати зіпсовану рибу за свіжу. А для чого переплачувати за новий товар, якщо це старої партії вдосталь? Для цього стару рибу замочують у спеціальних розсолах, які надають товару кращого вигляду. Втім, для організму людини це дуже небезпечно. В рибі за таких умов розмножуються мікроби та виділяються токсини. 

Видео) Приготовление селедки за 3 часа по бабушкиному рецепту. Получается  очень вкусно! | Одна Минута

Також в оселедці дуже високий вміст солі, що також становить загрозу для вашого організму.

Пошепки

Тепер поговоримо про деякі неприємні сюрпризи, на які можемо натрапити ще біля прилавка в магазині. Черв’яки в оселедці. До цього призводить порушення технологій обробки та зберігання товару. До слова, статистика показує, що чверть морської та річкової риби найчастіше уже після виловлювання заражена гельмінтами.

Звичайно ж, за умов тривалої термічної обробки яйця та личинки паразитів гинуть. Втім, тим, хто любить поласувати копченою чи засоленою рибою, пощастило менше. Ці способи обробки не допомагають позбутися паразитів. Ось так ваші улюблені закуски стають джерелом зараження.

Домашняя селедка слабосоленая рецепт с фото пошагово - 1000.menu

Ще один неприємний факт про оселедець: нерідко виробники, додають до оселедцю консервант — уротропін, щоб риба довше зберігалася Але той  заборонений у цілому світі, бо завдає непоправної шкоди людському організму. Особливо небезпечним уротропін є в поєднанні з оцтом. Таке поєднання спричиняє важкі отруєння. 

Тепер радимо вам уважніше дивитися на товар, який купуєте. А ще краще, подумайте сто разів, коли будете обирати між сирою рибою та її термічною обробкою. Адже, як бачимо, оселедець може бути дуже небезпечним. Тому бережіть себе! 

А ви любите оселедець?

Знали про такі його властивості?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ivanna
Adblock
detector