Чим зрілі жінки на Заході кращі, ніж наші ровесниці

Наші дівчата вважаються одними із найвродливіших у світі, але після 50-ти західні дами мають набагато кращий вигляд. У чому секрет європейок? Як їм вдається розкішно виглядати, нехтуючи усіма процесами старіння?

Наші жінки у віці

Цифри в паспорті ніколи не є показником того, як може виглядати людині. Одні здаються набагато молодшими, а інші – в рази старшими.

Геронтологи дослідили, що старіння залежить від різних чинників і спадковість в цьому списку займає лише 20%. Все решта – зовнішні фактори. 

Якщо вам хочеться якомога довше залишатися молодими, то потрібно особливу увагу приділяти харчуванню, фізичним активностям та вчасним обстеженням. Також варто відмовитися від шкідливих звичок і вести здоровий спосіб життя. Часто люди нехтують цими правилами, хоча вони безпосередньо впливають на наш зовнішній вигляд. 

Тож старіння – це не генетика та біологія, а також екологія, вплив стресів та механічних змін. Ми навіть не здогадуємося про те, що погана погода, різкі перепади температур та загазоване повітря також додають нам віку. Щодня ми сміємося, плачемо, хмуримося від чого залежать на зморшки та міміка нашого обличчя. 

А що європейки?

Європейки мають дрібно зморшкуватий тип старіння. У них суха шкіра, а підшкірно-жирова клітковина дуже тонкого шару. Через це складки на обличчі практично непомітні. Іншими словами, у них відбувалася поетапна адаптація організму до середовища проживання та способу життя.

Щодо слов’янських жінок, то у них деформаційний тип старіння. Він має іншу назву – “набрякле”. У більшості комбінований або жирний тип шкіри. Також шар підкірно-жирової клітковини значно грубша, що впливає на появу другого підборіддя, мішків під очима та носо-губних складок. 

Та не лише біологічні фактори впливають на зовнішній вигляд жінок. Багато дам після 50-ти страждають від зайвої ваги. Це трапляється через вагітність, стреси та неправильне харчування. 

Також далеко не всіх цікавлять останні тренди та модні тенденції. За побутовими справами чи у зв’язку зі скрутним фінансовим становищем жінки купують дешевий одяг або той, який першим трапляється під руку. Основним критерієм при виборі є зручність та практичність. 

А ще дами часто виглядають втомленими та сумними. Вони не отримують задоволення від життя й давно не займаються своїми хобі. 

Однак іноземці помічають, що наші жінки більш віддані своїй сім’ї та догляду за дітьми. Також вони звертають увагу на фаст-фуд в раціоні та іншу калорійну їжу.

У підсумку слід сказати, що хороший вигляд, свіжий погляд і молодість залежать від способу життя, який охоплює правильний догляд, спорт, забалансоване харчування і відпочинок. 

А як ви вважаєте, у чому секрет молодості? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Vasylyna
Adblock
detector