Читаю й плачу! Люди, зрозумійте, в Бога свої плани!

Ми живемо майбутнім, засинаємо плануючи, прокидаємось з надією, що день буде вдалим. Та часом усе йде шкереберть і ми нічого не можемо вдіяти. Починаємо нарікати на долю та несправедливість і зовсім не розуміємо, що Господь вносить свої корективи, адже знає, як краще.

Днями я прочитала дуже цікаву історію. Ці слова були настільки влучними й вчасними. Самі переконайтесь:

“Один чоловік працював директором великої компанії. Він планував розширення, хотів придбати собі новий будинок. І ось він надумав підписати важливий контракт, тому запланував подорож до іншої країни. Придбав квиток на літак.

Увесь час в польоті чоловік думав про свою роботу, вигадував, що скаже майбутньому партнеру. І раптом літак почало трусити. На хвильку пасажирам здалося, що це звичайна турбулентність. Але потім збагнули – літак падає. Врешті він зазнав аварії в океані. 

Пошепки

Оговтався чоловік у воді. В нього страшенно боліла голова та він подивився і побачив поруч землю. Ледве вибрався та людей не бачив. 

Чоловік збудував собі шалаш та ліг спати.  Та прожив кілька днів, не розуміючи, де він. Розпач заполонив серце чоловіка. Він багато плакав. Врешті зміг розпалити багаття. 

І ось чоловік відійшов набрати води неподалік, а коли повернувся побачив, що його шалаш палає. За кілька хвилин все згоріло. А це була ніч і чоловік дуже засмутився. Та минула година і він почув голоси людей. Повірити в це було важко – його знайшли.

Коли він повернувся додому дізнався, що компанія з якою мав підписувати контракт належала аферисту. Якби він став його партнером – втратив би геть усе. Ось так страшна біда вберегла його. А головне, що завдяки майстерності пілота – усі пасажири вижили.”

А ви вірите в те, що Бог впливає на нашу долю?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector