– Чию дитину ношу? А Бог його знає! – розсміялася Людочка. – Та аліменти точно платитиме колишній. А що? Треба хоч якусь з нього користь мати!

Бачу, жінки взяли моду на чоловіків жалітися. Мовляв, вони стали занадто ніжні, занадто вразливі.

Шановні, а ви колись думали, чого ж вони такими стали?

Я кілька років працювала в жіночому колективі. І була в нас Людочка — дама років 35. Заробляла так само, як і ми. Але завжди ходила при параді, в нових платтях, з макіяжем… А все чого? Бо чоловік платив за всі забаганки. Я от, наприклад, такого собі дозволити не могла. Ходила в одних джинсах пару років… Але не про це.

Ця Людочка любила нам розказати, де вона була, з ким вона була… Усі ж знали, що жінка вона заміжня. А все одно ж слухали її, головою кивали! Мовляв, так і треба, так тримати!

А одного дня прийшла до нас Людочка з шампанським.

– Що, свято яке? – налетіли на неї наші дівчата. 

– Ага! – крикнула та. – Я розлучаюся!

Хочете читати ще більше цікавих історій? Підписуйтесь на канал: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Пошепки

У нас там аж щелепи відвисли… Щоб Людочка відмовилася від свого ходячого гаманця? У це не міг повірити ніхто!

– А як ви думали? Я жінка розумна! Чогось я надумала залізти до свого майже колишнього в телефон. А він там з дівкою якоюсь фотками обмінюється! Можете собі це уявити? От і я не могла! Але ж у нас шлюбний контракт є! І там чорним по білому написано: хто зраджує, той лишається ні з чим. То я сьогодні чималенько грошей вполювала!

І поки всі захоплювалися такою вдачею, я думала: а чого ж це вона залишається з усім майном, якщо зраджувала чоловікові безбожно? Чого нікого це не турбує? Поговорили ми про це та й забули.

А через пару тижнів Людочка видала, що чекає дитину. Від кого – не знає.

– Але аліменти мені буде платити колишній! Я вже все придумала! – хвалилася колега.

Господи, як же так можна! Був у тебе чоловік, який і платив за всі твої хотілки, і все майно тобі віддав, і допомогу не проти тобі платити. А ти вертиш ним, як тільки захочеш. У всі боки! То скажіть мені, будь ласка, який після цього буде той чоловік? Як йому далі знайомитися із жінками, якщо в нього був такий паршивий досвід? Та і для цього це тепер йому взагалі?

Мені здається, що жінкам пора починати трохи приземлятися, адекватно дивитися на речі. Бо, вибачте мені, нічим добрим це не закінчиться! Ні жінок нормальних не буде, ні чоловіків!

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Ще більше цікавих історій від автора читайте за посиланням: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

VikaB
Adblock
detector