– Дай братові машину, нехай таксує! Чи тобі для рідного шкода? – Я роки збирала на автівку, чого маю віддавати?

Така неприємна ситуація склалась в нашій родині. Мій брат Віталік втратив роботу. У нього сім’я, двоє діток. Та він ніколи не докладав зусиль, щоб здобути гарну освіту, знайти стабільний заробіток. Звичайно, його дружині складно і мені дуже шкода. Часом я їм допомагаю.

Та я зовсім не схожа на брата. Після університету поїхала на заробітки до Польщі. Назбирала гарну суму і повернувшись додому купила автівку. Живу я з бабусею, мамою мого тата, доглядаю її. Це не важко, адже працюю вдома, заробляю достатньо, займаюсь веб-дизайном. І ось нещодавно до мене прийшов брат.

Якщо вас зацікавила ця історія – шукайте більше зворушливих та життєвих оповідок за посиланням – https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

 – Віддай мені машину, я працюватиму таксистом.

 – Послухай, я не можу, це дорога річ.

 – Тобі що шкода? Ти ж дома сидиш!

Пошепки

 – Часом мені треба терміново в офіс. Та й взагалі, чому я маю це робити?

Ображений, він пішов геть. Потім мені зателефонувала мама й почала кричати, що я безсердечна. Племінники їсти не мають що, а мені автівки шкода. Ці розмови страшенно мене засмутили. Це помітила бабуся. 

 – Доню, ти нікому нічого не винна. Заробила на машину важкою працею і ніхто не в праві тебе принижувати. якби твій брат хотів – знайшов би роботу.

Слова старенької мене заспокоїли, але мама й надалі ображається. І я не знаю, як бути. Якщо брат зламає машину – впевнена, ремонтуватиму її я. Порадьте, як мені бути?

Більше цікавих життєвих історій тутhttps://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector