Дайвера з Африки проковтнув і виплюнув кит

Важко уявити, що він пережив. 

Райнеру Шімпфу, тренеру з дайвінгу, 51 рік. Він живе в Південній Африці. Днями він, як завжди, надумав поплавати біля берега, одягнувши маску і трубку.

Зайшов у воду. Поблизу, як завжди бувало, пропливали дельфіни, акули і всього один кит. Райнер потім розповідав, що несподівано настала темрява.

Він запанікував, але тільки на одну мить. Відразу зрозумів: його щойно проковтнув той самий полосатик Брайда, якого він бачив у воді. Представники сімейства полосатових — кити неагресивні, а скоріше дружньо налаштовані, спокійні.

Райнер подумав, що в його пащу потрапив абсолютно випадково. Морська тварина просто заковтує порцію риби за порцією. Чоловік говорив, що навіть не встиг злякатися. Він відразу затримав дихання, як тільки зрозумів, що сталося. Знав, що кит колись все одно виплюне його у воду.

Однак Райнер реально перебував у небезпеці. Річ у тому, що ці види китів можуть затримати своє дихання на 15 хв. Також вони пірнають в океан на відстань до 300 м.

На щастя, морський гігант швидко зрозумів, що проковтнув щось не те і негайно виплюнув чоловіка.

А поруч на човні знаходилися друзі і колеги Райнера. Вони бачили, що кит захопив якийсь предмет. Але що це — їх друг, вони зрозуміли лише після того, як щасливчик Шімпф з’явився нагорі, продовжуючи тримати в руці кінокамеру для зйомки під водою. Вони були шоковані.

Райнер нітрохи не ображений на кита і переконаний, що полосатик сам, напевно, переляканий не менше, ніж дайвер.

А ви коли-небудь займалися дайвінгом?

Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: