Дав колишній 5 тисяч гривень, аби купила донечки подарунки до свят – а вона їх витратила на розваги, уявляєте?! Як їй після цього довіряти?

У 2021 році я розлучився зі своєю жінкою Мариною. Залишив їй та донечці квартиру трикімнатну. Хоча міг претендувати на поділ майна, бо ми це разом купили у шлюбі.  

І я досі совісно сплачую аліменти Златці, приїжджаю двічі на тиждень у гості, привожу подарунки. Я стараюся балувати донечку, на що вона пальчиком показала у магазині – те і купую. Тепер вона має велику колекцію лялечок Барбі, будиночок, багато м’яких іграшок та конструкторів.

Окрім подарунків, я ще сплачую аліменти, 5 тисяч гривень, інколи 6 500 чи навіть 7. Мені ні копійки не шкода для Злати. Марина водить доньку на гімнастику та спортивні танці, займається репетитором з англійської мови. В цьому ми з жінкою чимось схожі, бо хочемо, аби Злата здобула гідну освіту та мала гарні оцінки в школі. 

Однак, останні місяці Марина досить часто до мене телефонувала та просила гроші:

– Треба Златі нові чобітки купити. Скинь 2 тисяч.

– Я ж тобі у неділю перевів на картку гроші.

– Ну я їх витратила, думаєш, твоя донька не має їсти? Я купила смачні продукти і форму для тренувань. Чи тобі шкода?

Я не просив у колишньої чеки за одяг, аби вона звітувала. Однак, дуже насторожувало, що гроші так швидко закінчувалися. Марина сама працює, має хорошу зарплату. Але постійно родину годував я, точніше, мої аліменти. 

Вам сподобалася історія? Читайте більше у нашому телеграм-каналі: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Ще мене дивувало – як у колишньої жінки з’явився новий айфон за 50 тисяч гривень, їздить собі у Буковель та навіть була в Будапешті на екскурсії. 

Ну як можна так жити на широку ногу? Тому почав уважно слідкувати за її витратами. От перерахував 5 тисяч аліментів та одразу попередив про чеки:

– Які ще чеки?

Пошепки

– Ну ти купуєш дитині одяг, іграшки чи продукти. Будь ласка, показуй мені чеки, аби я точно знав, що ти купила Златі все необідне.

Звісно, тоді починалися крики та скандали. Бо, бачте, я не маю права взагалі знати, куди діваються мої гроші. На все у колишньої був аргумент “ти просто скнара, для рідної дитини все жалієш”. Звісно, Марина моїй мамі такі казочки розповіла, що я гроші на дитину не даю. 

Тому цього року я вирішив сам купити доньці подарунки на Миколая. Вибрав їй книги, розмальовки з фарбами, пластилін, конструктор, великий пакет з солодощами та ще й санки. 5 грудня ввечері привіз всі пакунки до жінки на квартиру. 

І от зараз жінка знову хоче від мене грошей – купити подарунки донечці на Новий Рік. Попросила не багато і не мало – також 5 тисяч гривень. Мовляв, треба купити ще костюм зірочки на свято в садку. 

– Тоді я в суботу поїду в магазин все куплю.

– Ні, не треба. Я сама, ти краще дай гроші.

– Марино, я не довіряю тобі в плані фінансів. Мало віриться, що ти аліменти витрачаєш тільки на дитину.

– І що? Я на себе не маю права щось витратити?

– Телефон за 50 тисяч і поїздка закордон – це не нормально. Я хочу, щоб дитина мала все необхідне, але не колишня жінка. 

Так через гроші ми дуже посварилися. І вже тиждень минув, а жінка взагалі не хоче відпускати дитину зі мною на прогулянку. Всім родичам та друзям набрехала, що я дитині ніяких подарунків на свята не привіз і не хочу аліменти платити. 

І хтось у ці казочки повірив, думають, що я поганий батько та справжній скупердяй. 

Як мені далі бути? Я хочу бути з донечкою постійно, дуже її люблю та боюся втратити! 

Підпишіться на автора у нашому телеграм-каналі, де знайдете нові життєві історії: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector