Давно не купую рушники. Завдяки цьому засобу вони чисті і пахнуть свіжістю

Найнеобхідніша річ на кухні будь-якої господині – це кухонний рушник. Але вони мають властивість брати на себе всі мислимі забруднення, оскільки на кухні може щось розбризкатися або ж розлитися. І тому специфіка їх використання обов’язково призводить не тільки до їх прання, але і відбілювання.

Хочемо поділитися з вами ефективним засобом, який допоможе відбілити кухонні рушники без зайвих зусиль. Такий метод ще й значно зекономить ваш бюджет, оскільки не потрібно буде викидати старі рушники – ви їх приведете до ладу. 

Про цей метод мені розповіла сусідка, хоча до цього я вже намагалася випрати рушники порадами з інтернету – вони були не дієвими. Сусідка мене переконала в тому, що після такого прання мої рушники будуть сяяти чистотою. Хоча я спершу не вірила її словам, однак вирішила переконатися. Дійсно результат був вражаючим.  

Для приготування засобу вам знадобляться наступні інгредієнти:  пральний порошок трохи половина пластикового стаканчика, 1 ч. л. соди, відбілювач (така ж кількість, як і порошку) і 1 ст. л. рослинної олії.

Візьміть таз й наповніть його окропом – достатньо буде 2-3 л води. 

По черзі додаємо всі інгредієнти, які я перерахувала, та змішуємо з окропом. 

Пошепки

Коли рідина стане однорідною, занурюємо в неї брудні рушники. Замочуємо на 5 годин, інколи я залишаю на ніч, щоб все повністю охололо. 

Після замочування рушники слід прополоскати під проточною водою та випрати у пральній машинці при температурі 60 градусів. 

Я була шокована від того, що отримала!

Спробуйте і переконайтеся в цьому самі!

Ваші речі стануть як нові. Ви точно будете задоволені результатом. Радимо спробувати!

А як ви очищаєте кухонні рушники?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector