Де і як можна використати засіб для миття посуду: 7 правильних рішень

Гель для миття посуду — універсальний засіб, і ми це вам зараз доведемо.

Засіб для миття посуду присутній чи не на кожній кухні, хоча його шкоду для здоров’я розуміють усі. Але як же справлятися з усім брудом? 

Якщо використовувати цей засіб правильно, то він стане вашим незамінним помічником без будь-якої загрози.

Отже, ми підготували для вас декілька варіантів, де ви можете використати цей засіб в побуті.

Для видалення плям з одягу

Господині дуже часто стикаються з жирними плямами на одязі. Їх важко вивести звичайним порошком, але ж не викидувати речі. В цьому вам допоможе саме засіб для миття посуду. Швидкість дій і простота у використанні ліквідують практично кожне нове забруднення.

Нанесіть кілька крапель рідини на пляму. Затріть до виникнення піни й залиште на деякий час. Змийте піну теплою водою.

Для делікатного прання речей

Для ручного прання делікатних речей вам чудово підійде засіб для миття посуду. Це особливо доречно, коли не має відповідного порошку поблизу.

Для цього розведіть одну або дві столові ложки рідини у великому тазику гарячої води й поперіть звичним способом.

Для чищення килимів

Відчистити килим — справа не з легких. З цим впоратися вам допоможе розчин на основі гелю для миття посуду : 1 л гарячої води, 2 ст. л. соди, 3 ст. л. миючого засобу та 4 ст. л. оцтової кислоти (70%). Погодьтеся, це недорогі складові, які, до того ж, не залишають після себе їдких хімічних запахів.

Рідиною обробіть килимове покриття, почекайте хвилину-дві, а потім за допомогою губки видаліть плями. 

Для миття гребінців

Про необхідність вчасного чищення гребінців і щіток для волосся знає кожен. Але однієї води вам буде недостатньо. Зробіть розчин з гарячої води та миючої рідини. Замочіть в ньому гребінці. Через 10-15 хвилин дістаньте і протріть всі забруднені місця, використовуючи стару зубну щітку.

Для чищення пластикових поверхонь

Для того, щоб відмити підвіконня, шезлонги чи інші пластикові поверхні, зробіть мильний розчин з засобу для миття посуду. Нанесіть його на потрібні місця за допомогою пульверизатора й протріть ганчіркою.

Для проведення генерального прибирання на кухні

Тримати кухню в повному порядку надзвичайно важко. Засіб для миття посуду можна використовувати для видалення жирних плям з усіх кухонних поверхонь.

Для миття підлог

Звичайно, можна використовувати безліч засобів для миття підлоги. Але, повірте, від засобу для миття посуду результат буде не гіршим.Так навіщо ж витрачати більше? Наберіть у відро теплу воду й добавте 2 ст. л. засобу. Таким розчином ви видалите усі плями з підлоги.

Ви переконалися самі, що все набагато простіше, якщо в будинку є засіб для миття посуду.

Як Вам такі ідеї? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector