Де краще садити троянди, та яких «сусідів» вибрати, щоб вони не хворіли

Щоб захистити ваші кущі троянд від різноманітних хвороб — посадіть правильні рослини поруч.

Серед квітів, які ростуть у нас в саду, є такі, що дуже органічно виглядають з трояндами. Це можуть бути як перевірені часом класичні партнери, так і трохи нетипові, але цілком припустимі супутники. Які рослини-компаньйони будуть доречними? Нумо дізнаймося!

Потрібно дотримуватися таких правил:

  • Висота рослин: не садіть квіти, які будуть затіняти кущові троянди. Після того, як випаде дощ, кущові троянди мають добре висохнути, щоб не появився грибок, який може спричинити захворювання.
  • Садіть сусідні квіти на відстані.
  • Перед тим, як вибрати для троянд правильних сусідів, подумайте, яким саме ви хочете бачити свій квітник. Постарайтесь обрати рослини, які гармонійно будуть поєднуватись з трояндами.

Які квіти можна для цього використати:

  1. Ломонос — дана рослина добре регулює вологу, вона акуратно та гарно поєднується з трояндами. ЇЇ часто можна зустріти у поєднанні з трояндовими кущами.
  2. Лаванда, так само як і троянда полюбляє сонячні промені, тому вона стане ідеальним партнером.
  3. Буддлея – дана квітна має неймовірний аромат, тому вона приваблює комашок, які обпиляють рослини. Вона слугує дренажем для ґрунту.
  4. Шавлія — такі мініатюрні квіточки фіолетового кольору влучно поєднуються з трояндами. Шавлія досить спокійно переносить суху погоду, але не дуже любить вологу землю.
  5. Садова герань — покликана заповнити пустоту між кущами троянд, а також прикрити їх «голі ноги». З величезної кількості сортів і видів герані найкраще справляються з цим завданням ті, що формують компактні подушки з квітками блакитного, рожевого або білого забарвлення.

Звичайно, це ще не всі квіти, які можна посадити поруч з трояндами. За бажанням, можна посадити: орегано, нарцис, чебрець, м’яту.

А як ви комбінуєте квіти? Поділіться в коментарях!

 

 

Lida
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: