– Де мій Матвій? З друзями у бані? А ти впевпена? Бо є у мене деякі сумніви…, – підозріло казала у слухавку свекруха

Декілька років тому, ще  до війни, ми з чоловіком купили територію під будинок. Коханий з кумами сам будував, все заливав бетоном, ставив бруківку. Чесно, от ми не тільки всі гроші, але й ще душу вкладали. Навіть збудували баню з невеличкою кухнею, аби там відпочивати. 

Територія у нас велика і Матвій часто запрошує друзів у гості. Я сама не проти, нехай мужики зберуться великою компанією. Туди купили настільний футбол, зручні крісла і стіл зі старих штахетів, які залишилися від паркану. 

Знаєте, хай краще Матвій вдома розважається, ніж буде ходити десь по кабаках чи кафе. Не вистачало, аби якась зараза до нього вчепилася і одним місцем крутила. Тим паче, часто його товариші приїжджають зі своїми дружинами. Тому поки вони у бані, ми собі суто жіночою компанією пліткуємо, щось смачненьке до столу приготуємо, вип’ємо вина. 

Минулої суботи запросили кумів з дітками. Посмажили шашлики, наготували легких салатиків на закуску. Діти собі гралися у будинку, дивилися мультики, а дорослі відпочивали у бані. 

Я зайшла на кухню по воду. Бачу – свекруха телефонує:

– Альо, Людка, а де Матвійко?

– Ну, по-перше, доброго дня, пані Ольго. Матвій з кумом у бані. Щось важливе передати?

– Знову ви тих паразитів покликали в гості? Вам так подобається годувати чужі писки?

Пані Ольга була категорично проти таких “зустрічей”. Чесно, мене трохи дивувала її поведінка. Ну, просто, людина нам ні копійки не дала на будову. Не допомагала навіть меблі вибирати. А зараз так нахабно телефонує та командує, кого кликати, а кого ні, наче то її хата.

– Яка вам різниця? Це наші друзі. Тим паче, кум допомагав нам будувати хату.

– І що? То треба будинок на якийсь бордель перетворювати? Ти там хоча б раз щось готувала?

Пошепки

Це так свекруха вкотре нагадала, яка я “лінива” невістка. Адже у мене є посудомийка, робот-пилосос та сушильна машинка для білизни! Тому я така погана, маю руки з одного місця та лінуюсь прибрати. От вона думала, що це нормально – у 21 столітті досі мити одяг господарським милом та замітати все віником. 

– Ми приготували салат і шашлик..

– Мати Божа, шашлик! Господи, ти не могла якогось борщу зварити, котлет насмажити, картоплю почистити? Дивисі, бо найде кращу жінку!

– Ви хоча б думаєте, що говорите своїм язиком?

– Та, не переживай, мій Матвій не дурний. Сидиш в нього на шиї, їсти не готуєш, не прибираєш. Сама ще будеш винною потім в розлученні. 

Я кинула слухавку та заблокувала номер свекрухи. 

Не розумію, чому в неї таке погане до мене ставлення? Я нормальна жінка, зараз у декреті, молодшій дитині тільки 2 роки. Може, її жаба давить, що Матвій утримує мене і працює сам? Бо знаю, що пані Ольгу чоловік покинув, коли вона ще сама вагітна ходила. 

Чи не подобається, що ми купили будинок, а вона от живе на двокімнатній квартирі. 

Раз вона взагалі вигадала, що я зраджую Матвієві з якимось сусідом. Петро чи Павло. Звісно, мій чоловік не повірив. Адже у нашому районі взагалі нікого нема з таким іменем. 

У свекрухи дуже хвора і дурна фантазія. Як її відсторонити від нашої родини? Невже їй так нудно на пенсії, що вона вирішила нам нерви зіпсувати? 

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector