Де недорого відпочити цього літа: кращі морські пляжі України

Влітку, коли у багатьох настає період відпусток, виникає питання про те, де відпочити. Якщо вас найбільше приваблює море, вам може бути корисна сьогоднішня добірка кращих морських пляжів України, де можна не тільки викупатися в морі та оздоровитися, а й отримати море позитивних емоцій і неймовірних вражень!

1. Одеська область

Найвідоміші пляжі Одеси:

Пляжі Одеси тягнуться вздовж берега на 30 км і тут є з чого вибирати.

Ланжерон – один з найбільш упорядкованих пляжів.

Отрада – великий піщаний пляж, неподалік від Ланжерона. Є канатна дорога.

Аркадія – пляж і популярне клубне місце з найкращими дискотеками і нічними клубами України.

Пляж Рів’єра – можна з легкістю назвати найкомфортнішим в Одесі.

Пляж Лузанівка – найбільший в Одесі. Він розташований недалеко від парку. Лузанівка славиться своїм піщаним пляжем і хорошим берегом, який важливий для відпочиваючих з дітьми.

Селища Санжейка і Грибівка, які знаходяться за півгодини їзди від Одеси, дуже популярні серед відпочиваючих. Їх пляжі розтягнулися на 12 км, а на узбережжі ви знайдете безліч баз відпочинку, готелів, дискотек та нічних клубів.

Трохи південніше Грибівка знаходяться відомі курорти Кароліно-Бугаз і Затока. Оскільки ці два курорти розташовані дуже близько один від одного, їх часто плутають. Пляжі в Кароліно-Бугаз і Затоці довгі і широкі, а також чисті. Морське дно піщане і пологе.

Нижче по Будакській косі, на південний захід від Затоки, знаходяться такі популярні курорти як Сергіївка, Приморське і Курортне. Від Курортного до Одеси 80 км, і тут не так багатолюдно, як у Затоці.

2. Миколаївська область

Коблево – цей курорт розташований між довгими смугами пляжів і величезним Тилігульським лиманом. Хоча територіально Коблево відноситься до Миколаєва, багато хто вважає його одеським курортом. Можливо через те, що він знаходиться всього в 55 км від Одеси, а від Миколаєва – в 80 км. Більшість пляжів у Коблево піщані й рівні, з дрібним піском.

Рибаківка – тут також більшість пляжів піщані й рівні, з приємним дрібним піском.

Очаків – невелике місто з великою кількістю баз відпочинку і пансіонатів.

3. Запорізька область

Бердянськ – особливо корисний для лікування і оздоровлення дітей, оскільки море тут дуже мілке і тепле, також у місті працює велика кількість дитячих таборів та оздоровчих центрів.

«Третій пляж» , розташований на узбережжі Азовського моря, також відомий як «Острів щастя» , – один з найпопулярніших пляжів курортного Бердянська.

Кирилівка – тут ви знайдете великі піщані пляжі, лимани і лікувальні грязі. Цей курорт орієнтований, в першу чергу, на сімейний відпочинок і відпочинок з дітьми.

4. Херсонська область

Залізний порт – позиціонує себе як курорт для молоді, оскільки тут багато шумних атракціонів, дискотек і кафе. У Залізному порту непоганий пляж і відносно чисте море.

Скадовськ – на території курорту розташовано до 100 оздоровчих установ, хоча тут і не так багато розваг.

Острів Джарилгач – справжнє відкриття для тих, хто любить відпочинок на дикій природі.

Ця добірка морських пляжів України не включає пляжі Криму по відомих усім причин.

Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: