– Де ти є? Я тебе вже пів години чекаю під дверима з дітьми! Ми змерзли, голодні, чоловік вже зараз теж приїде,– почала допит сестра чоловіка, коли ми, на 5 день їхніх щоденних візитів вирішили після роботи піти в кафе… 

Я живу з чоловіком у щасливому шлюбі.

У мене ніколи не було проблем з його родичами, але все змінив дзвінок зовиці, сестри мого чоловіка. Я подумала, що, можливо, щось трапилося, адже раніше вона просто так ніколи не телефонувала.

– У мене зламалася пральна машинка, – заявила Марина. – А хлопці такі прийшли з вулиці! Не знаю, у якій вони калюжі гралися цілий день. Я завтра прийду й принесу тобі пару речей попрати в машинку!

Ну я була трішки здивована, але уявила гору речей, яку Марина мусила прати руками, тому й погодилася.

Коли я поверталася з роботи, Марина уже стояла біля моїх вхідних дверей з хлопчиками.

– Не маю на кого залишити, – пояснила вона.

У нас з чоловіком ще немає дітей, адже ми одружилися близько року назад. Квартиру винаймаємо, адже зараз збираємо гроші на майбутнє житло. Але пральну машину купили, і всі радощі сучасних технологій теж.

Я закинула прати речі Марини, а вона з хлопцями пішла й попередила, що за білизною заїде чоловік. Через кілька хвилин вона мені зателефонувала.

– Чоловік вже вдома, забув про що я його просила. Тому завтра сама прийду, – пояснила вона.

– Я знаю хороший сервіс, де тобі полагодять пральну машину. Давай номер дам! – запропонувала я їй.

– Який ремонт! – вигукнула вона. – В мене взагалі нема грошей. 

На наступний день біля дверей мене чекала така ж картина: двоє хлопців і їхня матір.

– Я ще тут взяла килимки за ванної кімнати, попереш заодно?

З роботи під’їхав чоловік, був радий сестрі і племінникам: пограли, поговорили. Я почала готувати чоловікові вечерю, як його сестра одразу з дітьми теж на кухню підбігли та сіли в очікуванні їжі. Килимки випралися, і гості нагодовані пішли додому.

І що ви думаєте, через декілька днів жінка принесла вже мені тюль. Цього разу після роботи до нас ще завітав її чоловік і мені довелося готувати повноцінне застілля. Я вже втомилася від таких походеньок і сказала чоловікові, що більше не буду обслуговувати його сестру. 

На наступний день ми з чоловіком домовилися зустрітися в торговому центрі, а не йти додому. Спокійно пили каву, коли раптом пролунав дзвінок і Марина незадоволеним голосом почала допит:

– Де ти є? Я тебе вже пів години чекаю під дверима з дітьми! Ми вже змерзли, голодні, чоловік вже зараз теж приїде. 

– Ми сьогодні пізно повернемося додому. 

– Треба було казати, що ти сьогодні не будеш вчасно! А тепер ми брудні та голодні мусимо їхати додому чи як? – вона обурювалась абсолютно щиро.

– Я не зобов’язана попереджати, що у мене є свої справи і я не чекаю вас вдома, щоб ви могли без запрошення прийти до мене повечеряти, це вже ваші проблеми.

Після цього до мене дзвонила свекруха та вичитувала, чому я так поводжуся з її донькою. Чоловік став на мій захист. Згодом моя подруга в магазині бачила, як Марина купляла пральну машину, і не в кредит! А оплатила всю суму одразу. 

Робіть висновки!

Якби Ви вчинили на моєму місці?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector