День народження скоро буде у моєї свекрухи. Якраз 31-го грудня. Ми з чоловіком вирішили їй якусь малу техніку на кухню подарувати, та вона не хоче

З чоловіком ми одружені два роки. Заробляємо не багато, але на провінцію нам цілком вистачає. Зарплата в чоловіка – 9 тисяч гривень, а в мене 6 тисяч гривень. У нашому місці це не поганий дохід. От скоро свекруха святкуватиме ювілей – їй виповнюється 50 років, то ж ми вирішили купити їй якусь техніку. Вона ж говорить, що все, що треба, має, а сучасними гаджети користуватися не вміє: 

–  Ти ж знаєш, що я поки все увімкну, поки розберуся, то вже швидше своїми руками зроблю. Та й скільки мені цього потрібно.

Тоді мій чоловік вирішив не гадати, а прямо спитав: 

– Мамо,  що ти тоді хочеш на день народження? 

А вона, несподівано, заявила:

– Ой, подарунків мені не потрібно, просто оплатіть гарний ресторан і зробіть там мені свято. Це я дійсно запам’ятаю.

Як на мене, це дуже дивний подарунок – просити в сина про свято, тим паче вона знає, що у нас не має коштів на дорогий ресторан, що нам іти кредит брати? Найгірше те, що день народження в свекрухи 31 грудня, а в новорічну ніч святкувати в ресторані дуже дорого навіть в нашому маленькому місті. Нам потрібно витратити місячну зарплату, щоб зробити свято на 10 людей, а свекруха ще й говорить, ще не лише сім’ю, а й подруг закличе. 

Чоловік зі мною сперечається, каже, що для мами нічого не шкода. Я ще тоді не знала, які ціни в ресторанах. Пішли в той, де хотіла святкувати свекруха, то там на 35 осіб, яких вона закликала, порахували нам 30 тисяч гривень, і це ще без алкоголю і солодощів. Я в сльози! Адміністратор стала вираховувати по-новому: робила знижки, дещо сказала можна самим принести,  все одно вийшло мінімум 23 тисячі гривень. І чоловік замовив!

Я вже прошу чоловіка, ми ж навіть за 10 тисяч гривень можемо купити їй путівку за кордон, або ж просто так дамо, а вона нехай купляє, що хоче. Але чоловік вперся і все,  я ж кажу, може нехай вже солодощі, алкоголь, соки матір придбає, якщо ми ресторан замовляємо, а він вперся, що сам все оплатить.Не знаю, де він збирається брати такі гроші.

Я знаю, що мене зараз всі стануть засуджувати, але навіть я не дозволяю собі робити такі шикарні бенкети. Можливо, в нас скоро діти з’являться і витрачати такі суми просто недоречно.  Ну чому не можна зробити ювілей вдома, а хвалитися пере усіма рестораном, ти паче зараз такі скрутні часи настали? 

От мені здається, що свекруха просто егоїстка і думає лише про себе! Навіть якщо хоче в ресторані, то ж не на 35 осіб! Закликала подруг з роботи, старих друзів… Ми ж не олігархи.

Чи згодні Ви зі мною?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector