Десять помилок в макіяжі, які роблять вас старшими

Сьогодні ми поговоримо про макіяж, який лише додає віку. Не допускайте цих помилок, щоб завжди мати свіжий та привабливий вигляд. 

1. Рум’яна

Рум’яна – це чудовий спосіб, який допомагає освіжити вигляд обличчя, однак з цим елементом варто бути обережними. Не обирайте надто темні відтінки, а ще уникайте абсолютно матових структур. Обличчя одразу опускається, якщо малювати рум’янець внизу обличчя. Краще наносьте рум’яна лише на вилиці. 

2. Коричневі тіні

Коричневі тіні є базовими, однак надто велика кількість одразу робить погляд втомленим, а ще додає декілька років. Якщо ви обираєте коричневі тіні, то поєднуйте їх зі світлими або яскравими кольорами.

3. Олівець для очей

Олівець для очей можна використовувати для зафарбовування міжвійкового простору, однак ні в якому разі не потрібно замальовувати товстою лінією нижню повіку. Це помилка, яка візуально звузить ваші очі. 

4. Туш для вій

Туш – це незамінний елемент і денного, і вечірнього макіяжу, однак не варто наносити велику кількість засобу на нижні вії. Так ви підкреслюєте зморшки та темні кола в цій зоні.

5. Підводка для очей

Підводку можна використовувати лише для того, щоб створити стрілки, а в іншому випадку потрібно підкреслювати очі тінями або ж олівцем, і наносити засоби на міжвійковий простір. Також краще обирати підводку коричневих або кольорових відтінків, чорний додає віку. 

6. Чіткі лінії

Зараз є не є актуальними чіткі стрілки на повіках, старайтеся їх розтушовувати, щоб погляд був природним. Чітка чорна лінія має штучний вигляд і старить. 

7. Помада

Контур губ можна використовувати для того, щоб зробити губи симетричними, яскравими та чіткими на обличчі. Однак не варто використовувати контрастні кольори, губки варто підводити олівцем, який кольором наближений до тону губ.

8. Основа під макіяж

Основу під макіяж варто використовувати в помірних кількостях, щоб обличчя не мало природний вигляд.  зробить ваше обличчя старішим.

9. Тональний крем

Ефект маски на обличчі вже давно не актуальний, тому обирайте тональні креми легких текстур. А ще підбирайте відтінок в тон шкірі, надто темні основи додають 10 років до вашого фактичного віку. 

10. Пудра

Не використовуйте надто багато пудри, оскільки вона підкреслить всі ваші недоліки обличчя, зокрема зморшки та пори. Краще наносити пудру тонким шаром тільки на підборіддя і ніс.

Вам була корисною ця інформація?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Коментарі

U2
Adblock
detector