Десять поз йоги, щоб допомогти позбутися жиру на животі

Часом навіть правильне харчування та спорт не одразу дають свої плоди. А якщо ви мрієте отримати плоский живіт вже тут і зараз, варто звернути свою увагу на йогу. Деякі пози дійсно роблять дива й швидко перетворюють ваше тіло на справжню мрію.

Йога налічує понад 100 поз, які варіюються від найпростіших до найскладніших. Проте сьогодні, ми поділимося з вами 10 простими позами, які попри легкість виконання мають просто неймовірний ефект. 

1. Kumbhakasana (Поза планки)

Лягаємо на живіт та підіймаємо своє тіло спираючись на руки та пальці ніг. Це дуже нагадує вихідне положення для віджимання. Слідкуйте за тим, аби спина була рівною. Затримайтеся в такому положенні на 15-30 секунд. Повторюємо позу 5 разів з перервою у 15 секунд.

2. Pavanamuktasana (Ослаблення вітру)

Ця поза підійде людям, які борються з болем у попереку та бажають підтримувати здоровий рівень рН в організмі. Крім того, ця поза покращує процеси метаболізму.

Лягаємо на спину. Ноги згинаємо в колінах та підтягуємо ближче до грудей. Охоплюємо ноги руками та затримуємося в такому положенні на 60-90 секунд. Виконуємо вправу ще 5 разів з 15-секундною перервою.

3. Naukasana (Поза Човна)

Сідаємо. Спина рівна, ноги також. Обережно підіймаємо ноги та трішки опускаємо спину. Руки витягнуті вперед. Затримуємося в такому положенні на 15 секунд. Повторюємо позу 5 разів з 15-секундною перервою.

4. Dhanurasana (Поза лука)

Затримуємося в показаній позі на 15 хвилин та ретельно слідкуємо за диханням. Після видиху опускаємо тіло та лягаємо на живіт. Відпочиваємо 15 секунд та повторюємо цикл ще 4 рази. 

5. Bhujangasana (Поза кобри)

Чудова поза для зміцнення здоров’я спини та верхньої частини тіла. Проте, її не варто виконувати вагітним та людям з грижею.

Затримайтеся у такій позі на 15-30 секунд, а потім опустіться на живіт. Не забувайте про спокійне дихання. Повторіть цикл ще 4 рази з 15-секундним відпочинком між підходами. 

6. Naukasana (Поза човна)

Ця поза чудово пропрацьовує м’язи рук, ніг, спини та живота.

Затримуємося у цій позі та робимо 10 глибоких вдихів та видихів. Опускаємо ноги та відпочиваємо 15 секунд. Повторюємо позу ще 4 рази.

7. Utkatasana (Поза стільця)

Хороша вправа для зміцнення спини та роботи стегон. 

Затримайтесь у цій позиції та слідкуйте за диханням. Виконуйте стільки, скільки зможете. 

8. Setohandhasana (Поза моста)

Ця поза допомагає покращити травлення, а також уникнути деяких неприємних симптомів менопаузи.

Затримуємося у цій позиції на 30-60 секунд. 

9. Virabhadrasana 1 (Воїн1)

Ця поза допоможе вам не лише позбутися жиру на животі, а й заспокоїти свою нервову систему. 

Затримуємося у цій позі на 15-30 секунд та слідкуємо за стабільністю дихання. Повторюємо позу з іншою ногою.

10. Virabhadrasana 2 (Воїн 2)

Для кращого ефекту, цю позу слід виконувати разом із попередньою. Так само, затримуємося на 15-30 секунд та повторюємо вправу з іншою ногою.

Ви колись займалися йогою?

Julia
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: