Детокс-напої, що спалюють жир під час сну: дешеві коктейлі очищають печінку і спалюють по 15 кг за місяць!

Все більше людей хочуть виглядати підтягнутими і привабливими, тому намагаються всілякими шляхами позбутися зайвого жиру. Однак ожиріння — це не тільки загроза для вашої зовнішності, а й серйозний подразник для організму.

Тут йдеться не про підшкірний жир, а про внутрішній, який знаходиться глибоко в черевній порожнині й здійснює неабиякий тиск на внутрішні м’язи. Вісцеральний жир створює величезне навантаження на печінку.

Очищення печінки

Надмірне скупчення вісцерального жиру призводить до накопичення жирових відкладень в клітинах печінки,  що у свою чергу провокує розвиток гепатозу.

Ця хвороба спричиняє те, що виробіток інсуліну в печінці істотно гальмується, внаслідок чого збільшується рівень жирів в організмі. Тобто, всі ці ускладнення сприяють ще більші проблеми, збільшення ожиріння, виникнення багатьох хронічних хвороб і так далі. Виходить замкнене коло. 

Єдиний правильний вихід з даної ситуації — вчасно почати вести здоровий спосіб життя і правильно харчуватися. А також ми  вам пропонуємо очистити печінку від зайвих жирів за допомогою детокс-напоїв. 

Напої для очищення печінки:

1. З розторопші

Розторопша – найкращий гепатопротектор. Візьміть 30 г розмеленого насіння та залийте їх 0,5 л холодної води. Розмістіть на вогонь та варіть до тих пір, поки води не стане менше на половину. 2 ст. л. відвару необхідно розвести в 200 мл теплої води. Випивається такий засіб перед сном. 

2. Імбирний

У 250 мл теплої води необхідно додати 1/3 ч. л. тертого кореня імбиру, 1 ч. л. свіжовичавленого лимонного соку та 1 ч. л. меду. Настоюємо 15 хвилин та приймаємо за 1 год до сну. Пам’ятайте, що цей напій протипоказаний людям з підвищеним тиском. 

3. Буряковий

4 очищені буряки необхідно нарізати кубиками та залити 2 л води. Поставити на вогонь та варити до тих пір, поки обсяг води не зменшиться в 3 рази. Процідити отриманий відвар і приймати по 3/4 склянки перед сном.

4. Трав’яний збір

Змішай в однакових пропорціях ромашку, звіробій, березові бруньки й квіти безсмертника піщаного. 1 ст. л. готової суміші залий 0,5 л води та настоюй в термосі добу. Цей напій необхідно приймати по 1 скл. на ніч.

Ці чудові рецепти для очищення печінки покращать ваше самопочуття та зміцнять організм. 

Який напій вам сподобався найбільше?

U2
Загрузка ...