Деякі люди готові полюбити вас тільки тоді, коли ви перестанете любити їх

Усі ми прагнемо бути коханими, хочемо визнання та поваги. Але не кожна людина готова нам дати це. Особливо у найнеобхіднішу мить. А дехто і взагалі не оцінить вас, доки ви не підете.

Деякі люди не цінуватимуть вас, доки ви не покинете їх.

Ваше оточення, як і ви, любить увагу. Недобросовісні його члени нерідко користуються цим. Їм подобається ваша любов. Вони прагнуть отримувати її, а не давати. Зате, коли ви припинене постачання цього ресурсу, перестанете бути джерелом їхньої енергії, припините надавати їм підтримку, яку вони приймали як належне, тільки тоді ви зможете побачити їхнє справжнє обличчя. Самі тієї миті і вони переоцінять своє ставлення до вас. Ті, яким ви були потрібні із самого початку, замисляться, збагнуть, у чому їхня провина, і повернуться до вас. Інші ж просто продовжать пошуки того, на кому можна зручно паразитувати.

Чимало ваших знайомих та близьких навіть не здогадуються, наскільки сильно ви їх любите, допоки вони не втратять вас. Можливо, їм більше ніколи й не вдасться знайти того, хто любитиме їх так само сильно, як ви, хто догоджатиме, постійно переступаючи через власну гордість. І тоді вони нарешті зрозуміють, як сильно помилялися. 

HD wallpaper: girl, hair, mood, sunrise, sunset, woman | Wallpaper Flare

Тому деякі люди прагнутимуть вашої уваги тільки тоді, коли ви перестанете робити це добровільно. Достатньо просто не реагувати на їхні пости у соціальних мережах, уникати пустих розмов, зробити ставлення трохи холоднішим та байдужішим, припинити постійно повторювати, як сильно ви їх любите.  Це одразу впадає у вічі. Ваша зміна поведінки точно не залишиться без уваги, тому співрозмовник спочатку замислиться, а тоді почне шукати причини.

Деякі люди намагатимуться завоювати вас тільки після того, як втратять

Коли ваші знайомі зрозуміють, що вони – не єдині, ким ви жили весь цей час, що крім них у вас є й інші варіанти, з якими життя не перестає бути різнобарвним та натхненним, тоді вони нарешті зрозуміють, що навіть не заслуговують вашої уваги. Завжди знайдеться хтось, хто цінуватиме те, що ви для нього робите. А решта – просто купка егоїстів, яким слід добряче помізкувати над своїм життям.

Хтось після розлуки сумуватиме за вами. Але це трапиться тільки у тому випадку, коли ви їх забудете. Наприклад, не побажаєте їм доброго ранку, не привітаєте з днем ​​народження, не запросите у спільну компанію. Чи взагалі викинете зі спогадів. 

Girls Sunset Pictures | Download Free Images on Unsplash

Деякі люди почнуть поважати вас тільки тоді, коли ви підете.

Цим людям слід зрозуміти, що весь цей час ви жертвували собою заради них, потурали їм, переступали власну гордість, поступалися.  Їм варто нагадати, що і скільки разів ви їм прощали. Не кожен зміг би піти на подібне. Особливо той, хто точно знає собі ціну.  Як тільки ці люди зрозуміють, що ви зникли з їхнього життя, тому що це вам набридло бути тінню, вони обов’язково повернуться. І, повірте, уже зовсім іншими. 

Ось так і виходиться, що деякі любитимуть вас тільки тоді, коли ви перестанете їх любити. Коли вам стануть байдужими їхні слова та обіцянки, коли ви почнете жити для себе, а не для когось. Вони одразу помітять ці зміни. Навіть погляд видаватиме вашу до них байдужість. І тоді ви нарешті станете їм цікавими. Втім, чи буде це цікаво вам? Ви можете пробачити і повірити у зміни або продовжити жити для себе. 

Пробачати й давати другий шанс чи не наступати на ті ж граблі вдруге – вирішувати тільки вам. 

А ви вірите, що люди можуть змінюватися?

Маєте приклади із життя?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Коментарі

Ivanna
Adblock
detector