Деякі неймовірні факти з життя тварин

Тварини є справжнім дивом природи.

Однак, деякі факти з їхнього життя просто не вкладаються в нашій людській голові. Пропонуємо вашій увазі цікаву підбірку з 15 неймовірних фактів про наших менших друзів:

1.У сови на кожному оці по три повіки, які допомагають їй спати, моргати та очищати слизову очей.

Деякі вражаючі факти їх життя тварин

2. Равлики відчувають несприятливі погодні умови. Якщо йому не сподобалась погода на вулиці, то він може не виходити три роки з домівки. 

3. У тапіра ніс-хобот схожий на певну трубку. Саме її він використовує для дихання під час плавання. 

Деякі вражаючі факти їх життя тварин

4. Ми знаємо, що коали вважаються одні з найледачіших тварин світу. Вони ще поспати люблять – інколи їхній сон триває 22 год на добу. 

5. Колібрі в секунду робить 200 помахів крилами. Для цього вона використовує дуже багато енергії, тому і їсть щодня порції, які в вісім разів більші за масу її власного тіла.

6. В тарантулів відновлюються лапки так, як в ящірок хвости. 

Деякі вражаючі факти їх життя тварин

Пошепки

7. Деревні жаби взагалі не бояться морозів. Взимку вони повністю замерзають та покриваються льодом, а навесні розтають і знову повертатися до життя.

8. Борсуки будують під землею цілі міста. Їхні шахти інколи можуть містити до 50 входів та виходів, де проживає одразу декілька великих сімей. 

9. По-справжньому унікальними тварини є хамелеони. Вони можуть не тільки змінювати колір своєї шкіри і ідеально маскуватися в будь-яких умовах, але вони ще й єдині тварини на землі, які вміють окремо керувати кожним оком. Завдяки такій здатності хамелеони можуть одночасно дивитися в протилежні сторони.

10. Лінивці завжди або сплять, або жують листя. Спускаються на землю вони лише один раз в тиждень, коли хочуть сходити в туалет. 

11. Життя черепахи може тривати 150 років. Мало хто знає, але ці тварини відчувають дотики крізь панцир, схоже до цього ми відчуваємо дотики через нігтьову пластину. 

Деякі вражаючі факти їх життя тварин

12. Таргани спокійно можуть деякий час жити без голови. 

13. Зуби в акул ростуть все життя. Загальна їх кількість може становити до 30 000 штук.

14. У жирафів дуже довгі язики. Ними зручно чистити вуха.

15. Крокодили можуть жити довгий час без їжі. Цей період може сягати 3 років.

Ви любите тварин?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector