Діана не спілкувалася з батьками цілих п’ять років, але одного дня Ользі Петрівні подзвонили – на тому кінці слухавки була її донька

Діанка ще зі шкільних років мріяла вступити до юридичної академії. На диво, дівчинка сама хотіла стати юристом. Хоча й існує кліше, що подібні професії дітям нав’язують батьки. У нашому випадку рідня Діани навпаки була проти. Ус як один наполягали, що їй слід іти в медичний.

Було багато суперечок довкола цієї теми. Але мати дівчини все-таки зуміла домовитися зі знайомими з медичного університету і прилаштувала туди свою доньку.

Пройшло пів року, й Діана заявила, що вона там вчитися більше не буде. Не подобається, тому забирає документи. Вдома розгорілася сварка, матір заплатила багато грошей, щоб дівчина навчалася в цьому університеті, а донька взагалі не оцінила її старань. Після цього конфлікту Діана зібрала речі й пішла з дому.

Не спілкувалася з батьками цілих п’ять років. Вони ж лише знали, що вона проживає в іншому місті. Одного дня в квартирі Ольги Петрівни пролунав дзвінок – на тому кінці слухавки була Діанка, донька зателефонувала вперше після стількох років мовчанки. З того часу вони не втрачали зв’язок, однак дівчина не приїжджала до батьків. Також не розповідала про своє весілля, лише поставила перед фактом, що у неї є чоловік і двоє дітей. Пройшло ще цілих п’ять років, як Діана знову з’явилася в рідному місті. Вона спитала в матері, чи можна пожити з сім’єю в батьківському домі деякий час, поки вони не вирішать питання з житлом.

Ольга Петрівна була тільки рада з цього, нарешті вона побачить своїх онуків. Приїхали донька з чоловіком, дітьми, жили вони разом практично рік. За цей час купили квартиру неподалік й розпочали там робити ремонт. Ольга Петрівна не могла насолодитися цим часом, вдома постійно лунає сміх дітей, разом з донькою вони готували вечерю, чоловік з зятем в цей час щось лагодили, або ж просто переглядали новини. Жінці так не хотілося, щоб діти переїжджали, однак онуки ростуть, звичайно, їм буде мало місця в цій квартирі. 

Через рік і три місяці діти переїхали. Так сумно стало, то ж бабуся практично щодня навідувала своїх онуків. Одного дня в двері квартири доньки постукала якась жінка, вона була зморена, в старій одежі й дуже схожа на дітей Діанки. Донька провела її на кухню й зачинила двері, паралельно перелякано розмовляла з чоловіком телефоном, щось йому пояснювала. Ольга Петрівна не могла зрозуміти, що відбувається. Чоловік Діани одразу приїхав з роботи й розпочався конфлікт, жінка благала показати їй дітей, однак цього так  і не трапилося. 

Коли чоловік провів її за двері, то свекруха одразу кинулася на нього, щоб він розповів, що це було. Однак Павло поспішав на роботу, тому просто вибіг з квартири. Тоді Діанка запросила матусю на кухню, поставила чайник і розповіла свою життєву історію:

– Я тоді пішла від вас, поїхала в інше місто й одразу там влаштувалася на роботу. Спершу проживала в кімнаті гуртожитку, потім стала заробляти краще, вступила до коледжу, щоб мати хоча б якусь освіту. А згодом я познайомилася з Павлом, одразу зрозуміла, що це кохання з першого погляду. Він розповів мені, що розлучений й самостійно виховує двох дітей: трирічного сина, а доньці – шість місяців. Його перша дружина ніколи не була ідеальною, але після народження дівчинки загуляла, чоловік думав, що вона прийде до тями, зрозуміє, що має двох дітей, однак цього не сталося. Одного дня Павло повернувся з роботи й побачив записку на столі: дружина написала, що відмовляється від дітей і йде з сім’ї. Коли я побачила цих крихіток, то зрозуміла, що це мої діти і я стану для них рідною матір’ю. Ми вирішили переїхати сюди, адже тут ніхто не знає про цю історію. Мамо, ти засуджуєш мене?

Жінка похилила голову. Замислилася. 

Хіба вона могла засуджувати власну доню за таке? Хіба вона вчинила б не так на її місці?

– Ні. Навпаки. Я дуже сильно тобою пишаюся.

Тільки зараз жінка зрозуміла, якою чудовою мамою була її Діанка. А тепер і її черга стати найкращою бабусею! 

Що думаєте про вчинок Діани?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ivanna

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector