Дика білка народжувала в будинку тієї сім’ї, яка її виростила

День, коли почалася ця історія, був вітряний і навіть холодний і саме погодні умови призвели до того, що крихітна білка випала з гнізда. Сталося це на півдні Африки на очах у Симони Серфонтейн і її подруги. Звичайно ж, білка плакала і кликала свою маму, але та все ніяк не поверталася.

«Ми думали, це крихітне створення зуміє постояти за себе, але все ж прийшли йому на допомогу», — розповідає Симона.

Назвавши білку Дінгеджі, дівчина навіть не підозрювала, яке барвисте продовження буде у цієї історії. У той момент вона дуже переживала. Білка продовжувала кричати, не відкриваючи очей і Симона залишивши її в теплі свого будинку, все думала про те, чи зуміє малюк пережити ніч.

З тих пір почався непростий період в житті сім’ї Серфонтейн. Ні Симона, ні її хлопець нічого не знали про те, як вирости білку, тому на перших порах вивчали всю інформацію, що могли знайти в мережі. Дівчині доводилося вставати по кілька разів за ніч, щоб нагодувати дитину.

«Крім тепла і їжі, якими ми забезпечили юну Дінгеджі, ми також зробили для неї затишне місце в взуттєвій коробці. Однак це було питанням часу, коли вона відмовиться від неї, — розповідає Симона.- Спосіб мого життя не дозволяв постійно перебувати вдома і стежити за Дінгеджі, тому довелося взяти її з собою на роботу. Згодом це обернулося тим, що три місяці поспіль щодня вона, поївши з ранку, забиралася до мене в шарф або за комір футболки, і ми йшли на роботу разом».

Але в родині всі чудово розуміли, що білка — дика тварина, і колись їй захочеться пізнати смак свободи. Саме тому Серфонтейни і не обмежували її, не замикали в клітці і були готові до розставання.

До знайомства з природою і навколишнім світом вони самі вирішили її підштовхнути.

Через кілька місяців, пара віднесла білку до заповідника. Її акуратно опустили на траву, і незабаром вона самостійно піднялася на дерево, так прудко, ніби з самого народження тільки цим і займалася.

«Було радісно спостерігати за тим, як швидко вона освоїлася в дикій природі, але в той же час дуже сумно було ось так от з нею прощатися»

Однак історія на цьому не закінчилася.

Наступні кілька місяців білка регулярно поверталася до дому Серфонтейнів і коли Симона приходила з роботи, завжди забігала за нею слідом в будинок. Щоб привітатися, а після знову повернутися в заповідник.

«Ми почали залишати для неї протягом дня відкритим вікно, щоб вона мала можливість йти і приходити, коли захоче, — розповідає Симона, — і я неодноразово прокидалася вночі, знаходячи її біля себе, згорнувшись калачиком. Вона знала, що у нас тепло і безпечно, тому любила повертатися».

«Але незабаром ми виявили, що вона вагітна, — з посмішкою на обличчі ділитися Симона. — Ми думали, що її дикі інстинкти візьмуть верх, і вона піде від нас, залишиться в заповіднику, але вона навпаки облаштувала собі гніздо у нас на полиці шафи і незабаром зуміла народити повноцінну, здорову білочку»

Незабаром стало ясно, що білка настільки закохалася в будинок, в якому виросла сама, що не змогла знайти більш безпечного місця для своєї новонародженої крихітки. Вона йшла і поверталася з їжею, спокійно залишаючи своє дитя у Серфонтейнів, дозволяючи їм дбати про нього в моменти її відсутність. Вона могла виховувати і ростити її в заповіднику, але вона сама вибрала місце, яке вважала найкращим.

Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: