Діти нам подаровані лише на деякий час. На жаль, це усвідомлюють не усі батьки.

Діти нам подаровані лише на деякий час. На жаль, це усвідомлюють не усі батьки. 18 років і позаду вже 90% спільного життя. Адже потім вже не буде як раніше….

Вихідні разом, свята, походи на прогулянки, шопінг з мамою — усе це поступово стає минулим, яке більше не повторюватиметься. 

Сімейні сніданки, обіди та вечері будуть рідкістю на яку батьки щоразу з нетерпінням очікуватимуть. І це нормально, адже діти ступатимуть на власну стежину життя. З цим потрібно змиритися кожній матері та батькові.

Діти вже не будуть тими маленькими дітьми як раніше. Час летить безжально швидко, і діти самі стануть батьками. Проте усі цінності, традиції та добрі навички, які ви дали їм, вони плекатимуть у своїх сім’ях. Багато моментів для нас стануть просто спогадами…

Пошепки

Єдине, що не зміниться — це те, що ви завжди займатимете важливе місце у серці вашої дитини. Їх любов не пропаде до батьків, вона житиме вічно!

Тому якщо у вас ще є маленькі діти, ніколи не кажіть “у мене немає часу”, “давай потім”, “не зараз”, бо тоді ви втратите свою можливість побути разом. Потім ніколи цього не зможете повернути. Час — найцінніше, що ми маємо.

Йому або їй ніколи не буде 3, 7,10 років ще раз. Цінуйте кожен момент, аби потім з легкістю змогти відпустити свою дитину в доросле самостійне життя. У дитинстві варто бути поряд, а після 18 краще бути якнайдалі. Переконайтесь чи не руйнуєте життя своїми порадами  та присутністю. 

Задумайтесь, чи не втрачаєте зараз час і скільки ще його залишилось? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Soffi
Adblock
detector