Діти продали нашу квартиру і купили будинок. А потім я випадково дізналась, на кого невістка оформила нерухомість

Словами не передати, що я зараз відчуваю, не знаю, що й казати. Рік тому померла моя бабуся. У неї була маленька однокімнатна малосімейка. Я відразу запропонувала синові, аби він з дружиною туди переїхав. Вони тоді всього рік в шлюбі були.

Та коли невістка побачила квартиру – сказала, що не житиме в такій конурі. Наш Сашко її підтримав.

 – Мамо, зрозумій, ми дітей хочемо,  а там навіть розвернутися ніде. Я взагалі не хочу, щоб малюки у квартирі зростали, мрію мати власний будинок. Спілкувався з рієлтором, він каже, що можна щось підшукати.

 – Тоді продавайте квартиру. Робіть, як вам краще.

Син продав житло і вони придбали невеличку хатинку на околиці міста. Всього за 12 тисяч доларів. Вирішили, що перебудують хату, другий поверх піднімуть. Досить гарна ідея, як на мене. І місце там справді казкове.

Згодом вони переїхали. Запросили нас на входини. Зробили чудове свято в альтанці надворі. Усім сподобався будинок, я пишалась сином. Аж раптом сваха почала вихвалятись, що будинок їй належить. Наче жартома.

 – Переїду я сюди, дуже мені тут подобається. Все ж маю право!

 – Яке ще право?

Пошепки

 – За документами будинок мені належить.

Такого повороту я зовсім не чекала. Звернулася до сина за поясненнями.

 – Сашко, що це за новини такі?

 – Мамо, розумієш, дружина каже, що так краще, аби субсидію оформити. Крім того, якщо раптом ми захочемо ще придбати нерухомість, то не будемо сплачувати податки.

 – Сину, то ми дали вам гроші, а хату ви на сваху оформили? Що за дурниці? Дружина тебе покине і з носом залишить!

 – Завжди ти її не любила! Вона ніколи так не вчинить!

Наївність мого сина мене просто дивує. Дорослий вже, як так можна? Та що я можу вдіяти? Мене все це образило. Якщо вже така ситуація, то могли й на нас хату оформити. Здається, просто невістка дуже хитра.

А ви як гадаєте, син правильно вчинив?

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector