Діти просять про фінансову допомогу, а саме – купити житло. Гроші я маю, однак, вагаюся, що така ідея дітям дуже сподобається

Нещодавно я стала бабусею. Так склалося, що спершу народила моя донька Віра синочка, а через 4 дні невісточка на світ привела донечку. Я аж тиждень ходила та світилася від щастя. Навіть на заводі всім виставила за таке поповнення у родині. Онукам на хрестини подарувала золоті хрестики та багато одягу.

Однак, скоро ейфорія від щастя минула. А все через житло.

Вам сподобалася історія? Читайте більше у нашому телеграм-каналі: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Моя донька Віра після весілля пішла у невістки. Вона зараз живе зі своїми свекрами. Ну і відповідно, у чужій квартирі не почувається господинею, живе на пташиних правах. Тим паче, там тільки 2 маленькі кімнатки, місця ледь вистачало. А коли народилася дитина, то взагалі тісно, не було навіть куди ліжечко поставити.

А син Дмитро орендує квартиру з жінкою. Ціна трохи висока, майже 16 тисяч гривень і це без комуналки. Перше їм було нормально, бо невістка Надя також працювала на роботі. Але зараз вийшла у декрет та грошей у них в притик.

На жаль, ні Віра, ні Діма аж так не заробляють, аби купити собі власне житло. Та і ціни на квартири виросли удвічі, а ще чекати, поки будинок збудують та ремонт зроблять.

І діти знають, що у мене в селі є стара хата, спадок від батьків. Я туди рідко приїжджаю, переважно влітку, аби щось на городі посадити. Там нема ні нормального опалення, туалет на дворі, воду брати треба з криниці. Якщо там збиратися жити, то треба повністю зробити капітальний ремонт – новий дах, підлога, меблі, стіни. Вийде космічна сума… 

Тому день за днем Віра та Діма до мене телефонують та просять продати ту хату. Однак, грошей вистачить на одну квартиру. І саме через цей спадок діти почали страшенно сваритися.

Пошепки

– Я ледь на оренду маю гроші, вже власниця телефонувала та нарікала, що я затримую виплати. Не вистачало, аби нас виселили геть з дитиною. Куди ми підемо?

– А мені, думаєш, легко? Свекруха день за днем нарікає, що я геть не вмію дитину виховувати! Постійно пхається зі своїми порадами, мені спокою не дає. Я сама готова брати дитину та втікати від тої скаженої сімейки!

Мені дуже важко слухати ці сварки між рідними дітьми. Вже сусідка в селі запитувала, чи не хочу продати їй ділянку з хатою, пропонувала хорошу суму. Але тих грошей ледь-ледь вистачить, аби купити двушку в нашому місці.

Я сама живу у невеличкій однокімнатній квартирці. Не можу сюди взяти сина чи доньку, на жаль. Якщо я віддам гроші доньці, то Діма на мене дуже образиться. І навпаки – якщо куплю квартиру синові, то Віра такий скандал мені влаштує.

Свекруха Віри, Ольга Ростиславівна, раз мені натякнула, що не збирається дітям допомагати. Мовляв, вона і так багато зробила, бо пустила доньку до себе жити. Бачте, яка послуга, до кінця життя зобов’язана їй в ноги кланятися.

А моя невістка Надя сирітка, має хіба стареньку бабусю в селі. Ну буду я їхати до літньої людини і гроші просити, коли вона сама ледь на ту пенсію виживає?

Не можу вибрати, кому допомогти, бо то ж мої кохані дітки! Вже тиждень не можу спокійно їсти і спати, думаю про Віру та Дмитра…

Підпишіться на автора у нашому телеграм-каналі, де знайдете нові життєві історії: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector