Діти приїхали до нас після роботи і за столом почалася неприємна розмова

Наш син одружився з гарною дівчиною чотири роки тому. Оселилися молодята у двокімнатній квартирі в невеликому місті неподалік від нашого села. Це був наш подарунок синові, який ми зробили задовго до весілля. Оскільки житло з самого початку було в хорошому стані, то діти жили разом навіть до розписки. 

Невістка нам одразу сподобалася. Вона була доброю та працьовитою дівчиною. Її батьки також виявилися порядними людьми. Вони вирішили допомогти молодятам і оновили меблі у квартирі. 

Формально власником житла був наш син. Після весілля він сказав, що пропише там свою дружину. Ми не заперечували, адже не бачили в цьому нічого дивного. У дітей розпочалося сімейне життя. За два роки вони змогли придбати собі автомобіль. Та одного дня сталося те, чого ніхто не очікував. 

Невістка з сином завітали до нас в гості. За вечерею дівчина повідомила, що вони зібралися продати двокімнатну квартиру і купити трикімнатну. Звичайно, що ми з чоловіком були проти. Адже це житло ми придбали для свого сина за власні гроші. 

Пошепки

Тим часом він сказав, що йому немає різниці, де жити. Невістка ж не стала мовчати і почала дорікати нам, мовляв, ми не бажаємо для своєї дитини кращого життя.

Після вечері діти поїхали додому. Пройшло декілька днів і до нас зателефонували свати. Вони хвилювалися, чи все гаразд з їхньою дочкою і зятем, бо вони не відповідають на дзвінки. Я розповіла їм про нашу останню зустріч. Батьки невістки також були здивовані від її пропозиції. Зрештою чоловік запропонував ще раз поговорити з дітьми.

Ми приїхали до них і вкотре пояснили свою позицію. Натомість невістка сказала, що в такому разі подає на розлучення. Такого повороту подій не очікував ніхто. Чомусь у мене склалося враження, що за цим всім стоїть хитрий план. Адже двокімнатну квартиру після розлучення поділити не вийде, а от нове житло буде вважатися спільно нажитим майном.

Зараз ми з чоловіком не знаємо, як правильно вчинити в цій ситуації. З одного боку, ми не хочемо зруйнувати шлюб нашого сина, а з іншого – мовчки слідкувати за продажем квартири також не можна. Не розумію, звідки у нашої невістки стільки зухвалості. 

А що б ви порадили батькам?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Adblock
detector