– Діти такий ресторан замовили! Свято буде чудове! – Після слів свахи я засмутилась. Мене ніхто не запросив

Рік тому в мене народилась онука. Для нас усіх це стало довгоочікуваною подією, адже невістка чотири роки не могла завагітніти. Відтоді я всіляко допомагала молодим. Давала гроші, коли треба – бавила маля. 

Та останні два місяці я рідко їздила до дітей. Мала чимало справ, ще й сестра захворіла. І ось якось я поїхала на ринок і там зустріла сваху. Батьки в моєї невістки страшенно пихаті люди, то й не дивно, вони досить заможні. На весілля купили дітям квартиру, ще й грошима увесь час допомагають. Невістка постійно нагадує синові, що він не такий багатий. Раптом сваха запитала:

 – Ну, що ви сукню вже обрали?

 – Нащо?

 – Як нащо? На свято! Донька такий шикарний ресторан замовила. Ще й фотографа покликала, треба ж запам’ятати перший день народження нашої Соломійки. 

 – А мені ніхто нічого не казав?

 – То певно ще скажуть. Та ви готуйтеся, ще два тижні маєте. 

Вона назвала ресторан і годину. Та мені було якось ніяково, врешті не сваха ж має мене запрошувати, а діти. Минув тиждень і мені ніхто не зателефонував. Я вже подумала, що діти просто мене соромляться, я ж не така вишукана, як сваха. Та вирішила однаково придбати гарний наряд. Коли до свята залишилось три дні – я не витримала, подзвонила синові:

Якщо вас зацікавила ця історія – шукайте більше зворушливих та життєвих оповідок за посиланням – https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

 – То я, мабуть, не підходжу до вашого крутого ресторану?

Пошепки

 – Чого?

 – Ви мене навіть на свято не запросили. Соромитесь, вочевидь.

 – Що ти таке кажеш? Теща тебе ж запросила, вона сама сказала. 

 – Вона лиш сказала, що ви ресторан замовили та не більше.

 – Мамо, не вигадуй дурниць. Рідні люди взагалі без запрошення приходити мають.

 – Я так не вважаю, це вияв поваги.

 – То може тобі офіційного листа написати чи що?

Я не знала, що відповідати. Було страшенно неприємно. Сваха все знає, а мене наче відсторонили від сім’ї. Не впевнена, що варто взагалі там з’являтись. Думаю прийти, подарувати гроші та піти геть. Нехай собі святкують у своїх крутих ресторанах.

А ви як гадаєте, варто йти чи ні?

Більше цікавих життєвих історій тут – https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector