Діти вирішуються за лічені хвилини, а чи під силу такі приклади вам?

Математика — цікава наука. Але ті люди, яким вона під час навчання особливо не давалася, напевно, мислять інакше. А тому воліють не пам’ятати всі ці хитромудрі правила з формулами і теореми з аксіомами.

Що й казати, якщо навіть прості приклади, які здатні вирішити школярі молодших класів, часом виявляються не по зубах дорослим дядечкам і тітонькам, що займають серйозні посади.

Такі приклади для самостійного вирішення вже за кілька хвилин покажуть, наскільки добре ти пам’ятаєш математичні правила, які з такою старанністю намагалася вкласти у голови учнів строга вчителька математики.

Перший приклад здається досить простим. Ну що тут може бути складного, якщо до трьох слід додати два? Та й решта не здається чимось небаченим. Однак правильно вирішити весь приклад виходить далеко не у кожного. В результаті відповіді у багатьох людей виходять різними, хоча правильна відповідь тут лише одна. Питання лише в тому, чи зможеш ти цю правильну відповідь знайти.приклади для самостійного вирішення відповідей

Другий приклад вже здається складнішим, адже тут доведеться і ділити, і множити, та й з дужками треба розібратися правильно. Намагайся згадати основні математичні правила, без яких не обійтися при вирішенні цього прикладу. І не забудь звірити свою відповідь із нашим. Сподіваємось, що відповіді зійдуться. 

Пошепки

В останньому прикладі є нуль, який може багатьох заплутати. Будь уважним і в цьому випадку, щоб не припуститися помилки, яка зробить твою підсумкову відповідь неправильною. А заразом запропонуй вирішити цей та інші наші приклади молодшим школярам (якщо такі є поруч). Подивимося, хто краще справляється із подібними завданнями: дорослі чи діти. 

Підказки та відповіді

1. Насамперед потрібно розібратися з дужками, тільки потім роблять множення, а додавати «3» доведеться наприкінці. А тому приклад набуде наступного вигляду: 3 + 2 * 2 = 3 + 4 = 7. 

2. Дужки й в другому прикладі слід врахувати в першу чергу. Однак після дужок доведеться ділити, а потім множити. Тому отримуємо: 18 ÷ 3 * 3 = 6 * 3 = 18. Якщо послідовність дій буде неправильною, то можна отримати, наприклад, 2.

3. Спочатку виконуємо розподіл і множення, а потім – додавання та віднімання. Тому отримуємо 9 – 0 + 1 = 10. Все досить просто! 

Сподіваємося, що вирішення цих прикладів не стало для тебе проблемою. У будь-якому разі поділися своїми варіантами відповідей у ​​коментарях.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Viktoria
Adblock
detector