Діти за кордоном, а сама з чоловіком воювала на передовій. Але ворожа ракета обірвала життя Наталі

Наталя була взводним медиком. Коли треба було, і уколи робила, і за “енергетики” нас “ганяла”.Вона була гарним перукарем. Хлопці її дуже любили, мала до кожного свій підхід, і ставилася до нас як до дітей.

Прекрасна людина, душевна, строга і позитивна водночас, могла з кожним поговорити як психолог, як мати, порадити і допомогти в тяжких ситуаціях.Дітки за кордоном, вона із чоловіком воює. На війні з 25 лютого, призвалася, як веліло серце. Бойові тривоги. Одягне на себе бронежилет, шолом, ми дивувалися як вона легко рухається, ще й виконує свої обов’язки. Гарний солдат. Наталя постійно їздила на стрільби, на розмінування, цікавилася військовою справою. Вона була безстрашною людиною.

Пошепки

Наприкінці червня Наталочка брала участь в евакуації під час обстрілу. Рашистська ракета прилетіла в сільську хату, вона бігла, знала, що в хаті знаходилися люди. Пораненій жінці надала першу домедичну допомогу, на евакуаційному авто супроводжувала її до лікарні.

Після того Наталя заїхала до підрозділу, перевірила хлопців, а за 10 хвилин знову почався обстріл, і Наталі не стало.Нехай буде проклята московська орда, яка принесла стільки горя на нашу землю. Не забудемо, і не пробачимо!

Автор – Ксенія Чиган. 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Adblock
detector