Діти живуть у достатку та подорожують світом. А ми з чоловіком купуємо гнилі продукти та одяг у секонд-хенду

У мене дорослі син та донька. Ми з чоловіком важко працювали, аби дати їм все найкраще. Навіть їхали в Німеччину на заробітки, аби купити їм квартири після весілля. 

Хоча така “доброта” погано відгукнулася. У чоловіка проблеми зі спиною, заробив грижу. Тепер йому важко навіть підняти пакети з продуктами чи піднятися на 5 поверх додому. І я часто прошу сусіда допомогти нам. 

Я сама заробила варикоз на ногах, важко вийти навіть на прогулянку з онуками. Мазі та креми досить дорогі в аптеці, але без них мені вкрай важко впоратися. 

Вам сподобалася історія? Читайте більше у нашому телеграм-каналі: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

У нас є пенсія, але її не вистачає на повноцінне життя. Чоловіка гроші витрачаємо на комуналку, добре, що маємо субсидії. А моя пенсія йде на продукти. Але ми купуємо тільки дешеві макарони та овочі на акції, які вже підгнили. Одяг не новий, а в секонд-хенду. Навіть зимове взуття викупила у сусідки за пару сотень, бо старі геть зносилися та промокали. 

Курточка у чоловіка легесенька, без теплої підкладки. Тому він носить дві пари светрів та майку. Хоча зараз така прохолодна погода, він захворів, має кашель. Поки лікую його варенням і теплим чаєм, бо пенсію затримали на тиждень. 

Пошепки

Син та донька живуть у достатку. Степан разом з тестем мають бізнес. У сина гарна машина, невістка їздить закордон відпочивати. 

Марія також потрапила в хорошу родину, зять при грошах. Онуки одягнені гарно, ходять у приватний ліцей та гуртки. Мають і дорогі телефони, ноутбуки, іграшки. 

Але мені дуже сумно, що Степан з Марією геть забули про нас. Наче вже поховали, Борони Боже. Тільки раз на тиждень зателефонують, поговорять пару хвилин і все. Жодного разу вони не запитали, чи треба нам допомогти. Ну хоча б скинули тисячу гривень чи привезли продукти. 

Мало того, вони у гості онуків не хочуть привозити. А ми так за ними скучили, хочу приготувати їм якісь солодкі пиріжки чи тістечка. Хочеться з ними якось час разом провести, піти в парк на прогулянку. Бо потім онуки взагалі нас не впізнаватимуть.

Дуже шкода, що рідні діти так відвернулися від нас. Ми потребуємо їх фінансової помочі. Попереду зима та я навіть не знаю, як її переживемо. 

Підпишіться на автора у нашому телеграм-каналі, де знайдете нові життєві історії: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector