Дитяча безпосередність на фотографіях Adrian C. Murray

Що таке діти? Який синонім до цього слова можна підібрати? Щирість, захоплення, диво, щастя, відвертість, безкорисливість, добро, а ще безпосередність. Діти не мають ще тих дорослих звичок, навичок і страхів зі стереотипами, які можуть їх сковувати. Дітки ще не зовсім знають, що таке небезпека, як краще і чому, тому роблять усе виключно з цікавості. Зацікавило, яка земля на смак? Спробували! Захотіли понюхати домашнього котика? Понюхали! Захотілось погладити оленятко? Погладили!

Інколи і нам із вами варто чогось вчитись у діток, адже так щиро й безпосередньо жити, як вони, не вміє ніхто. Інколи варто вимикати в собі дорослого і безтурботно насолоджуватись життям. А якщо у вас є такий цікавий малюк, то це робити в рази цікавіше та легше. Просто повторюйте за ним! Це чудово проведений час разом, який буде більше схожим вам на відпочинок, аніж на щоденну рутину.

Тож пропонуємо вам переглянути фото дуже безпосередніх діток, надихнути та обов’язково повторити ці картини в своєму житті!

Хобі багатьох діток.

А ось і так ситуація з оленем, про яку ми писали вище.

Він не переживає, що вода може бути холодною, темною, з водоростями. Та й сонце вже, ймовірно, заходить. Він просто насолоджується кожною хвилинкою.

Уявіть лише, яке це щастя для дитини!

Діти і тварини мають між собою особливий духовний зв’язок.

Цей хлопчик зовсім не боїться, що його вкусять, ущипнуть чи затягнуть у воду. Він просто годує красивих створінь і насолоджується цим.

У малому дитячому серці добра просто безмежна кількість.

А ви досі боїтесь павуків і павутинки? Вивчайте світ!

Справжнє, веселе, кумедне і трохи екстремальне дитинство.

Просто посидіти і помилуватись веселкою.

Правда ж, малюки — це щось неймовірне?

NataM
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: