– Дітям нічого не бракує, а я хотіла втілити свою мрію. Хіба я не заслуговую? – заявила Наталка.

Жалітись на життя не буду, адже маю здорових дітей та онуків. Але виявляється у моєї невістки не всі вдома! І як тільки я могла цього не помічати стільки років? 

Син з невісткою живуть недалеко, а донька вийшла заміж до Києва. Відповідно більше часу я проводжу з сім’єю Віктора.

Оскільки мій чоловік пішов у засвіти вже давно, тепер я живу тільки дітьми та онуками. Віктор батько близнюків, тож невістка Наталя ніколи не проти моєї допомоги. Мені в задоволення, а дітям поміч. 

Раніше я частіше виконувала послуги няні для Ромчика та Артемчика, але тепер вони трохи виросли й Наталя справляється зі всім сама. Знаєте, якщо мені щось не подобалось у вихованні, або те, як вона веде господарство в хаті чи будь-шо інше, я ніколи не дозволяла собі відкривати рота. Адже то молода дівчина, вона може знає більше або краще. Але на те, що вона нещодавно утнула, я мовчати не буду! 

Роману та Артему виповнилось 5 років й невістка організувала святкування на яке було запрошено усіх найближчих. Просила вона не дарувати дітям іграшок, а краще гроші. Якщо чесно, з тим я погодилась і навіть подумала, що так буде краще. В хлопців повно різних іграшок, тільки місце в квартирі займає, а гроші батьки могли б використати на щось корисне для дітей. Вони краще знають, що їм необхідне.

Тому я придбала красивий конверт і поставила туди 3 тисячі гривень, тобто по 1500 для кожного. Спочатку думала менше, але що ти зараз купиш на ті 1000 гривень? 

Десь через тиждень після святкування я вирішила заскочити в гості до онуків, а заодно поцікавитись, на що пішли подаровані гроші. Мені справді було цікаво. Тож я купила смаколиків, фруктів і зайшла у квартиру. Раптом бачу невістку й застигаю на місці…

Сказати що я була в шоці це нічого не сказати!!! 

Пошепки

– Що ти з собою зробила ? —  ошелешено запитала я.

– Нічого особливого, просто трохи підкорегувала свою зовнішність —  спокійно відповіла Наталя.

Трохи підкорегувала зовнішність це вона так називає свої губи як вареники. Виявляється за подаровані гроші вона собі пішла і накачала губиска. Страх!

Коли я почала критикувати її такі дії, вона мені відповіла:

– А ви не пхайте свого носа, туди куди не треба! Нашим  дітям нічого не бракує, тож я дозволила собі втілити одну мрію. І вважаю, що я заслуговую!

Така відповідь Наталки мене дуже обурила! Наступного року ніякі гроші тепер я нести не буду! Куплю внукам те, що сама хочу, а фінансувати невістку я не збираюсь!

Сміх та й годі!

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Soffi
Adblock
detector