Дівчата малюють собі над очима чорні дуги, і думають: здається, треба ширше … тепер ще яскравіше

На початку минулого літа звернулися друзі: допомогти їх доньці-студентці з роботою. Вона, кажуть, вчиться на юриста, так що добре б в якусь фірму за цим профілем, щоб влітку дурня не валяла. Друзям я завжди радий допомогти, зв’язки у мене великі (хо-хо-хо!), і дівчинку цю я пам’ятав: симпатична, дуже недурна. Дзвоню приятелеві. Він — важлива людина у великій юридичній фірмі. Відправляй, каже, дівчинку, подивлюся. Через пару днів у мене з ним трапився такий діалог:

— Ну як тобі дівчинка?

— Розумна. Англійська у неї чудова.

— Так береш?

— Розумієш … Не можу.

— Що раптом?

— Брови.

— При чому тут брови?

— Як тобі пояснити? У мене дуже солідна компанія, а не вечірка на честь Хелловіну.

Звичайно, я тут же заглянув в інстаграм дівчини, сам не бачив її років п’ять. І так, там були ті ще брови. Пофарбовані в густий чорний колір, вони перетворювали обличчя в моторошнувату маску. Гоголівська Панночка впала б в труну від жаху, побачивши такі брови. Загалом, приятеля-юриста мені нема в чому звинувачувати. Дівчина сама дурна. Думати треба, куди які брови нести.

Але дівчата не думають. Вони бісяться. Цей сказ з бровами почався роки три тому, і тільки наростає.

Коли дівчата зустрічаються, вони вже не обговорюють фільми та подружок. Вони говорять тільки про те, як поліпшити свої брови. Обмінюються цінними порадами. «А ось спробуй ще …». У всіх на думці тільки брови, нічого крім брів.

Дівчачі журнали та салони краси закликають: «Хочете брови як у Кари Делевінь?» І дівчата стадом волають: «Хочемо!».

Кара Делевінь, якщо хто не знає, це модель-актриса зі злим відразливим обличчям. І так, у неї дуже густі брови. Так, ефектні брови, не сперечаюся. Як у відьмі, але ефектні.

Кара Делевінь і її всесвітньо відомі брови

Густі красиві брови — це взагалі добре, це класно. Вони «довершують» обличчя, роблять його переконливим, яскравим, стрімким. І я знаю, як дівчата страждають, коли у них брови так собі, не вдалися. Їх не виростиш, хоча придумують всілякі хитрощі. Мазати касторовою олією, наприклад. Будь-який біолог пояснить, що це дурниця, майже нічим не допоможе, це все одно як їсти капусту для росту грудей. Що вам дано — то дано, це не зміниш без операції. Втім, від касторової олії гірше точно не буде. І дівчата мажуть, мажуть, мажуть. Дивляться в дзеркало щоранку, в очікуванні дива: виросли, а?

Коротше, простіше намалювати. Вони малюють собі над очима чорні дуги, і думають: здається, треба ширше … тепер ще яскравіше … В результаті на обличчі не залишається взагалі нічого крім цих пекельних смужок. Дівчина негайно постить собі в інстаграмі: ну як я вам? І такі ж дурні подружки бекають: «Ой, ну ти прямо Кара Делевінь!».

Так, кара. Небесна.

Чоловіки регочуть, побачивши таку. Штовхають один одного в бік: «Бачив, а? Он пішла, дивись!». Тому що дівчина стає клоунесою. Добровільно, від чистого серця.

Ніяка помада її вже не врятує, всі будуть дивитися тільки на клоунські брови і думати: «Тобі ще б поролоновий ніс і смугасті штани». Вона ж думає, що перехожі на неї озираються, бо вона стала дуже красивою. І скоро зустріне прекрасного принца.

І ось якось увечері з’являється він. Принц. У кафе, за сусіднім столиком. Дивиться на неї і посміхається. (Насправді, давиться від сміху) А поки вона спішно йде в туалет, щоб перевірити стан брів, принц зникає. Він уже все доїв і насміявся, йому вистачить веселощів.

У нас тепер суцільний цирк, з цими дикими бровами. Нескінченний парад клоунес під акомпанемент модних б’юті-блогерів, які дають все нові і нові поради. Чим і як фарбувати. О, ці блогери порадять що завгодно, будь-яку фігню, за рекламу якої їм заплатять. Топові б’юті-блогери — найбільш продажні люди. В кращому сенсі цього слова. Ми всі раді, що їхній добробут так покращився.

Фарбуйте, дівчата, фарбуйте. Ми не проти. Життя не дуже веселе, так хоч над бровами ми посміємося.

Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: