Дівчата малюють собі над очима чорні дуги, і думають: здається, треба ширше … тепер ще яскравіше

Ще минулого літа мої друзі попросили допомогти їх доньці-студентці знайти роботу. Сама вчиться на юриста і хотіла за літо попрактикуватися. Та я вирішив допомогти, до того ж мав приятеля, який є власником юридичної фірми. Дівчину я сам пам’ятаю, розумна, гарна… Потім телефоную я до нього за декілька днів: 

– Ну як тобі дівчинка?

– Непогана, все добре розуміє, англійська на високому рівні. 

– Супер, береш її до себе?

– Розумієш … Не можу.

– Ой, а що трапилося?

– Брови.

– А до чого там брови?

– Ти не дивуйся, але в мене солідна компанія, а вона прийшла така розмальована, як на вечірку в честь в Хеловіну. 

Це мене дуже зацікавило і я вирішив глянути на цю дівчину в соціальних мережах, останній раз я її бачив ще 5 років тому.  Світлини мене дійсно вразили: брови зафарбовані в густий чорний колір, яскраво-червоні губи, на щоках коричневі полоси, склалося враження, що це не обличчя, а моторошна маска. Ну тут я зрозумів свого приятеля. Він ні в чому не винен, що дівчата самі не бачуть в кого себе перетворюють таким макіяжем.

На жаль, дівчата про це взагалі не задумуються, цей сказ з чорними бровами та контурингованим обличчям просто вражає. 

Дівчата просто зійшли з розуму з цими бровами, вони вже не обговорюють фільми, музику, а всі розмови про те, як покращити свої брови та які косметичні засоби для них використовувати. 

Дівчачі журнали та салони краси закликають: «Хочете брови як у Кари Делевінь?» І дівчата стадом волають: «Хочемо!».

Не можна забувати про те, що брови для Кари Делевінь є частиною її образу, які створюють зле та відразливе обличчя. Для фотосесій – це цікаво, але те, що всі дівчата хочуть бути відьмочками в реальному житті, мене просто вражає. 

Кара Делевінь і її всесвітньо відомі брови

Зараз густі красиві брови є символом краси, і якщо природа такими не обдарувала, то дівчата намагаються всілякими хитрощами отримати бажаний ефект. Мало хто розуміє, що треба задовільнятися тим, що є, ніщо не замінить природну красу. Вони не виростуть в один момент. Це те ж саме, що їсти капусту для гарних красивих грудей. Але вони все одно всі поскупляють всю рицинову олію, й мажуть, мажуть, мажуть. Встають вранці і дивляться в дзеркало, чи не виросли там нові волоски.

І що ви думаєте – не виросли, тому потрібно знову домальовувати. Так і народжуються широкі чорні дуги, чим… В результаті на обличчі не залишається взагалі нічого крім цих пекельних смужок. Дівчина негайно постить собі в інстаграмі: ну як я вам? І тоді починається в коментарях: «Ой, ну ти прямо Кара Делевінь!».

Але це не Кара Делевінь, а просто Кара, до того ж небесна. 

Всі чоловіки регочуть з цих дівчат, а ті думають, що на них звертають  увагу через красу. А вони тішаться, що зустріли на вулиці клоунесу. Мені на думку спадає лише одна річ, коли я бачу таку: не вистачає ще поролонового носа та смугастих штанів.

Ось такий суцільний цирк навколо цих брів. І от сидить така дівчина зі своїм принцом в кафе, а він регоче з неї цілий вечір, і як тільки вона іде в туалет, щоб підправити ці чорні смуги, як принц одразу зникає.

Але це ж стиль, тренд… так що продовжуйте фарбувати… а ми ще посміємося.

Що Ви думаєте з цього приводу?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector