Дівчина без обличчя: вона зняла маску і показала всім своє обличчя

Хто сказав, що краса — це обов’язково благо? Часом вона може змінити життя людини в найгіршу сторону, як це сталося кілька років тому з австралійкою Даною Вулін. Молоду красуню, в буквальному сенсі слова, спробувала спалити ревнивиця, яка вирішувала, що її чоловік кинув оком на привабливу дівчину.

Опіки третього ступеня на більшій частині тіла і на обличчі — таким був підсумок цього страшного сплеску ревнощів. Пережити таке було важко, але Дана не зламалася. Гордо і достойно вона зуміла вийти з цієї історії, показавши, що опускати руки і жаліти себе не можна ні за яких обставин.

Безліч операцій і два роки зі спеціальною маскою на обличчі — після цього дівчина нарешті змогла показати своє нове обличчя. При цьому вона зізналася, що не соромиться шрамів: «Адже тепер вони частина мене».

Історія її відновлення просто вражаюча.

На неї напала жінка, яка побачила, як її чоловік просто розмовляв з Даною на новорічній вечірці. Це фотографія Дани до нападу.

Ревнива дружина почала переслідувати Дану, вона кілька разів дзвонила їй і говорила, що знищить її гарненьке личко.

Через деякий час, будучи під дією наркотиків, жінка увірвалася в квартиру Дани, облила її денатурованим спирт і підпалила. Потім вона втекла, а Дана чула її сміх.

В результаті страшного нападу Дана отримала опіки 3 ступеня, які покривали 64% її тіла, в тому числі і обличчя. Її практично неможливо було впізнати.

Дана опублікувала цей колаж з шокуючих фотографій, щоб показати, як змінювався її стан у міру лікування.

Дівчина визнає, до цього випадку вона дуже пишалася своєю зовнішністю.

Після операції лікарі дали їй спеціальну маску, яку їй довелося носити довгих 30 місяців. За її словами, ця маска давала відчуття того, що вона ніхто і ніщо, адже обличчя абсолютно не було видно.

У цій же масці вона була присутня на суді, даючи свідчення. Нападниці присудили 17 років позбавлення волі.

Але труднощі на цьому не закінчилися. Під час відновлення після цього моторошного нападу Дана зіткнулася ще з одним випробуванням. Під час обстеження лікарі повідомили, що у неї рак шийки матки. Вона була шокована, але здаватися не збиралася. Їй довелося перенести операцію з видалення ракових клітин і тривалу реабілітацію.

Маска весь час породжувала в ній почуття безособистості.

Зрештою, після щоденної роботи над собою і над відновленням свого тіла, Дана погодилася прийти на одну з телевізійних передач, щоб зняти маску і розповісти свою історію. Вона сказала:

 

«Напевно, було б простіше померти, ніж пройти через все це, але я ніколи не вибирала легких шляхів … І якщо сьогодні мене запитають, що я відчуваю з приводу свого тіла, я відповім, що до біса пишаюся собою!»

Знаючи, що її історія може надихнути на боротьбу інших людей, що потрапили в складну ситуацію, Дана прийшла на передачу і зняла маску перед аудиторією.

Всі були здивовані, побачивши її нове обличчя. Незважаючи на шрами, вона майже повернула колишню красу.

Дана попросила всіх побачити те, що ховалося за цим новим обличчям — неймовірну силу духу, впевненість в собі, самоповагу, мужність і цілеспрямованість.

Дана каже: «Я сильна особистість, і історія з опіком показала мені, що я такою і залишуся. Я завжди буду впевненою в собі жінкою ».

Приклад Дани зайвий раз нагадує нам, що для зцілення тіла перш за все важливий сильний дух і сильна особистість, готова боротися з труднощами.

Ось ще кілька її найсвіжіших фотографій. Сьогодні Дана каже: «Кожен день я старанно працювала над собою і тепер результати дійсно видно. Я відновлююся повільно, але вже потроху стаю схожою на колишню Дану ».

Дійсно надихаюча історія неймовірно сильної жінки!

admin
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: