Дівчина впустила до себе додому незнайомого чоловіка

Того вечора, як і зазвичай, Таня поверталася додому після важкого робочого дня. Надворі йшов сильний дощ.

Таня припаркувала машину і швидко зайшла в під’їзд, щоб не промокнути. Коли вона підіймалася сходами, то несподівано зустріла незнайомого чоловіка, який сидів на сходах на 4-му поверсі. Вона прискорила кроки від страху, адже чоловік був досить дивним.

Раптом вона почула, як інші мешканці кричать:

– Геть звідси! Ти що, ненормальний?

– Йди, бігом!

Таня не стала втручатися в ці розмови, просто швидко пройшла повз і зайшла в свою квартиру, де її чекав вірний пес Дружок. Він був голодний, і тут Таня згадала, що залишила корм в машині.

Вона не хотіла знову перетинатися з тим дивним чоловіком, боялася, але не було іншого виходу: довелося піти і принести корм для Дружка.

Дивно, але чоловіка там вже не було. Коли Таня взяла корм з машини і вже збиралася повертатися додому, то побачила того незнайомця на дитячому майданчику. Він сидів весь мокрий і просто дивився в нікуди. Таня не могла залишити його в такому вигляді. «Може, йому потрібна допомога», – подумала вона.

Таня підійшла і запросила його до себе додому зігрітися. Чоловік відмовився, йому було незручно, але дівчина була налаштована рішуче.

Через кілька хвилин вони вже були вдома у Тані. Познайомилися. Виявилося, що його звуть Сергій. Як стало відомо дещо пізніше, він став жертвою клофелінниці: його пограбували й викинули на вулицю.

Прокинувшись, він навіть не розумів, як опинився в цій квартирі.

Ні, вони не жили довго і щасливо. У Сергія була чудова сім’я, він виявився досить заможним чоловіком. Через кілька днів він зустрівся з Танею і щедро віддячив за допомогу.

Іноді вчасно надана допомога може врятувати людині життя.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Julia
Adblock
detector