Дівчина знайшла кошеня з незвичайним забарвленням і взялася виходжувати його разом зі своєю кішкою

Дівчина просто поверталася з магазину додому, як обабіч дороги її увагу привернув маленький сіренький клубочок. Вона вирішила переконатися, що це таке, адже сама не одразу зрозуміла — таким крихітним було кошеня.

Коли дівчина побачила, що це живий котик, вона одразу забрала його додому, а наступного дня відправилася у ветеринарну клініку. Тут лікарі навчили годувати цю крихітку зі шприца. Кошеня збільшилося в розмірі і за три дні вага з 82 грамів зросла до 100 грамів. А назвали це чудо Джені. 

Мелісі пощастило, адже саме в цей період народила її кішка, і вона вирішила підкласти молодій матері ще одне кошеня. Тваринка була не проти, її материнський інстинкт взяв верх і вона перетягнула Джені до себе. Ну і що, що менше молока для своїх дітей, вона вже частина родини!

Кошенятко так і не навчилося їсти материнське молоко, адже її одразу навчили пити зі шприца. Однак вона не полишала свого місця біля материнського живота і повторювала все за іншими кошенятами. Згодом ті так звикли до Джені, що навіть стали вилизувати її.

Ось так Джені стала ще одним членом родини. Вона все повторювала за іншим кошенятами, а згодом почала вимагати і м’ясну їжу. 

Ось така красива кішечка Джені! Невідомо, що б з нею трапилося, якби не добре серце Меліси.

А вам сподобалося це кошеня?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: