«Дівчино, поступися нижньою полицею, будь ласка! Діти вирішили на мені зекономити і купили квитки на верхню полицю. Як я туди залізу зі своїми ногами?» 

Я почала розкладати свої речі на нижній поличці купе, аж тут до мене підійшла бабуся. Вона виглядала неймовірно втомленою, а її очі були наповнені смутком.

– Дівчино, поступися нижньою полицею, будь ласка? Діти вирішили на мені зекономити і купили квитки на верхню полицю. Як я туди залізу зі своїми ногами?

— А ви разом зі мною в купе?

— Ні, дівчинко, в іншому. Але там ніхто не слухає мене, мінятися не хочуть.

Мої батьки завжди виховували мене в повазі до старості, я не могла просто проігнорувати це прохання. Хоча мені дуже не хотілося переїжджати зі свого купе. Я розуміла, що нижня полиця коштує дорожче верхньої, але що вже зробиш.

Я взяла свою сумку і перемістилася в інше купе. Бабуся показала мені свою полицю і тихо промовила: “Спасибі, донечко”, й одразу пішла розкладати речі на моїй.

Я почала знову розбирати всі свої речі, і помітила, що не можу знайти свою косметичку. Згодом, я знайшла її у своїй сумці, але в той момент я вирішила, що залишила в попередньому купе.

Підходжу я до купе і чую розмову:

— Я вам одразу казала, не потрібно витрачати гроші. Добре, що я у вас є. Взяли верхні полиці у різних купе, а я все тут влаштувала. Тепер гляньте — ми всі в одному їдемо, а гроші наші цілі! Головне людину знайти наївну!

Я відкрила купе, і бачу, що на моїй полиці лежить якийсь чоловік. Стара бабуся, з якою я буквально декілька хвилин тому обмінялася місцями, розкладається на сусідній нижній. На верхній жінка якась ліжко розстеляє.

— І як ви це поясните – питаю.

— Донечко, я обмінялася з цією жінкою, бо на твоїй полиці щось дуже дме, – швидко знову вжилася в роль бабця.

Звичайно, я б їх повірила, якби не чула розмови! Мені так стало гидко від цієї ситуації!

Я повернулася на своє місце, за допомогою провідників. Влаштувала скандал, до мого купе збіглися одразу всі люди, з ким бабуся до того місцями обмінювалась. Всі бабусині «помічники» перейшли на свої верхні полиці.

Чи правильно вчинила дівчинка?

 

Lida
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: