– Дівко, ти до котрої години збираєшся хропіти? Хто Матвієві на сніданок сирники приготує? – так зі мною “привіталася” свекруха

Знаєте, зараз такі чоловіки пішли, що і смішно, і сумно. Сама нещодавно мала такого “кавалера”, що і ворогові не побажаєш.

Отож, з Матвієм я познайомилася декілька місяців тому, зустрічали разом Новий Рік у компанії друзів. Матвій весь вечір допомагав мені носити салати, нарізати овочі. Потім, як той джентльмен, подавав закуски, наливав шампанське. Обмінялися номерами телефонів, додали один одного у Фейсбук. 

У нас було багато спільних інтересів у музиці, фільмах, книгах. Матвій часто забирав мене після роботи, і не з порожніми руками. Як не квіти, то солодощі або ж навіть тепла кава зі свіжим круасаном, аби я не ходила голодна. 

Через 3 місяці він запропонував переїхати. Мовляв, ми вже і так дорослі люди, двоє працюємо, маємо вже якось уживатися в побуті. Я знала, що він живе у квартирі, яку купила йому мама. Пані Ольга роками дуже давно там працює, і, відповідно заробляє чималі гроші. Однак, я на ті єврики не претендувала. Маю гарну роботу, приємний колектив, можу себе забезпечити з ніг до голови. 

От зібрала я всі свої речі, завантажила в багажник, відвезла до Матвія. Я думала, що в нас почався новий етап стосунків, що і потім діло до весілля дійте. 

Однак, наша ідилія довго не протрималася. Субота, 7 ранку, я ще дрімаю. Тиждень видався пекельним, було багато роботи і я хотіла хоча б нормально виспатися. 

Аж тут дзвінок у Скайп. Матвій взяв слухавку, щось погукав і дав мені телефон. Показав, що мама хоче з ним поговорити. 

– Доброго ра..

– Слухай, дівко, я бачу, що ти сильно розслабилася у моїй квартирі. я он з самого ранку вже на роботі, а ти дрімаєш!

– Але у нас вихідний, субота.

– Та хоть неділя свята! Ти доки хропітимеш? Ану прокидайся, йди їсти робити. Мій Матвій любить на сніданок свіжі сирники з варенням. Ти таке вмієш готувати?

Ось так зі мною “привіталася” пані Юстина. Сподівалася, що хоча б Матвій захистить мене перед мамою, бо це не нормально – так нападати і командувати.

Пошепки

– Ну що я в душ, а ти йди на кухню, готуй сирники, – пихато закомандував хлопець. 

Я була шокована. І поки Матвій пішов в душ, я швидко зібрала всі речі, навіть не почистила зуби, викликала таксі та поїхала до батьків. 

Це вже був перший дзвіночок, що мій коханий – звичайний матусин каблучок. А з таким чоловіком я не збираюся пов’язувати життя. 

Ввечері Матвій зателефонував, ми серйозно поговорили. Він на мене дуже образився. казав, що я лінива дівчина, раз не хотіла приготувати йому сніданок. І що його мама диктує правила, бо саме вона купила ту квартиру. 

А під кінець він взагалі мене розсмішив:

– Ти повинна заплатити половину за комунальних, бо жила у мене!

Але я там пробула тільки тиждень. Нахабно розсміялася у слухавку та заблокувала його номер. 

Всім друзям з компанії Матвій наплів казки. Що я хотіла забрати у нього квартира та машину, що зустрічалася зради його грошей. Ага, він заробляє менше, ніж я, а решту коштів надсилає мама з Італії. 

На щастя, його казочкам ніхто не повірив та перестали спілкуватися. 

Дякувати Богові, що у свої 25 я мала розум та зуміла піти геть від такого горе-чоловіка. Інакше уявляю, що було б зі мною далі, якби я вийшла заміж за Матвія. 

Дівчина вчинила правильно? 

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector