Дієві засоби, які допоможуть швидко відбілити шкарпетки і сорочки

Сьогодні ми вам розповімо, як обережно відбілити білі речі та не завдати їм шкоди. Ці засоби набагато дешевші від магазинних порошків, а також зовсім не шкодять організму. Тож, ми підібрали кілька варіантів, за допомогою яких, ви можете покращити вигляд ваших речей.

Білий одяг асоціюється з вишуканістю та чистотою, але за ним треба доглядати з особливою ретельністю. Найважче довести до ладу сорочки та шкарпетки. Але ми знаємо декілька способів, які допоможуть вам відбілити речі. 

Ось кілька способів відбілити шкарпетки і сорочки так, щоб вони були, як нові:

  1. Приготувати содовий розчин: потрібно розчинити 6 ст. л. соди в 5 л води, а потім білі речі помістити у розчин та залишити на ніч. Вранці вийняти та випрати звичним способом. Якщо плями все ж залишилися, то знову замочити речі, але додати в розчин солі і скип’ятити. Потім замочити в ньому речі.
  1. Аспірин також чудово відбілює речі. Подрібніть 5 таблеток та додайте отриманий порошок у миску з водою. Помістити в розчин білизну та залишити на годину. Потім випрати звичним способом. Ацетилсаліцилова кислота проникає глибоко в тканини, видаляючи цей сірий відтінок та жовті плями
  2. Щоб відбілити білі речі, слід помістити їх у розчин води та лимонного соку й довести до кипіння. Потім зняти з вогню й залишити на 20 хвилин. Випрати в пральній машинці.
  3. Щоб одяг якнайдовше зберігав свіжість і колір, додавайте під час прання оцет. 

Ось такі прості рецепти зі звичних засобів допоможуть повернути вашим речам білосніжний колір та неймовірну свіжість.

Як ви відбілюєте білі речі?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector