Дієвий розчин, який моментально знімає біль та спазм з ніг. Тепер я можу ходити спокійно з великим задоволенням!

У літніх людей часто зустрічається поширена проблема – біль у ногах. Часто крутить суглоби аж так, що неможливо стояти чи навіть лежати. Жодні аптечні мазі взагалі не допомагали, хоча коштували дуже дорого. 

Але, на щастя, я знайшла чудодійний рецепт розчину. Вже після першого купання відчула полегшення, біль зникає, суглоби не крутить. Можу спокійно піднятися на 9 поверх без ліфта. 

Тому рекомендую вам зберегти цей рецепт. Він точно знадобиться! 

Знадобиться:

  • Вода;
  • Господарське мило;
  • Харчова та морська солі;
  • Йод;
  • Тазик глибокий.

Спосіб приготування:

  • Залити у тазик 2-3 літри кип’яченої теплої води та розвести господарське мило, щоб вода за кольором нагадувала молоко.
  • Додати жменю харчової та морської солей, перемішати, аби вони розчинилися. Під кінець додати ще 10 капель йоду. 
  • Опускаю ноги на 15 хвилин по щиколодку (ні хвилини більше!). Потім витирала ноги рушником, натирала додатково кремом, маззю чи просто оливковою олією, одягала теплі шкарпетки і йшла спати.

Пошепки

До речі, цю водичку можна повторно використати ще 3 рази. Але після розігрівання я наново додавала 10 капель йоду. 

Якщо у вас проблеми з венами (варикоз і тромбофлебіт), то краще купати ноги не у гарячій, а у теплій воді. 

Потрібно пройти курс, 10-12 купань ввечері. Тоді ви помітите позитивні зміни – зменшився біль, суглоби в нормі, ноги не крутить на погоду. 

При повторному захворюванні потрібно знову пройти курс лікування такою водичкою. До речі, всі складники можна знайти в будь-якому магазині та коштують декілька гривень. 

А як Ви лікуєте ніжки? 

Увага! Будь-яка інформація щодо здоров’я та лікування, має лише ознайомлювальний характер! Перед тим, як використовувати будь-який засіб для лікування, обов’язково потрібно звертатися за консультацією до лікаря або до лікувального закладу!

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector