Дієвий спосіб, як випрати великий плед без машинки

Пригадую, як у моєї бабусі були чотири великих пледів, з красивим узором. Вони так зігрівали взимку, це зараз у нас продаються ганчірки за космічною ціною. Ось нещодавно старенька привезла мені свій плед. Однак, є невеличка проблема – як його прати? Адже у машинку він не поміщається, нести у хімчистку не хочу. Ми накриваємо ліжко, онуки інколи полюбляють на ньому їсти, а ще собака спить. Тому на допомогу знову прийшла бабуся – вона розповіла мені одну хитрість. 

У мене невеличка пральна машинка, яка розрахована на 6 кілограмів. Повірте, заради неї я не готова розрізати навпіл плед. Однак, машинку чудово замінює ванна.

Спершу набираю теплу воду кімнатної температури. Однак, не по самі вінця, а тільки по лікоть, щоб зайва вода не вилилася на підлогу. 

Далі додаю гель для прання та декілька капель “Гали” чи “Фейрі”.

Полоскаю плед у ванній, залишаю на декілька хвилин промокнути. Якщо води недостатньо, то вмикаю душ та поливаю з нього.

Залишаю плед у воді на 1,5-2 години. Потім стаю на плед та починаю тупотіти так, щоб утворилася піна.

Потім змиваю брудну воду та набираю свіжу, вже без інших засобів та залишаю плед ще на 30 хвилин.

Якщо ви бачите, що на пледі багато піни та засіб не змився, то варто ще раз потупотіти.

Далі спустіть воду та налийте свіжу. На цей раз додайте кондиціонер для прання, я зазвичай доливаю кольоровий. Залишаю на 10-15 хвилин. 

Як сушити такий великий плед? Все дуже просто – заливаю всю воду з ванної, ставлю на край палку від швабри та вішаю на неї плед. 

Бажано зробити такий ритуал на ніч, щоб за цей час вся вода витекла з тканини. 

Правда, моя молода невістка вирішила все-таки випрати плед у машинці. Правда, він ну неї менший та не з такої цупкої тканини. І що ви думаєте? Машинка зламалася, затопила сусідів знизу і тепер повинні купувати нові запчастини. А метод моєї бабусі дуже дієвий, після прання плед гарно пахне, навіть узор не збився та виглядає, немов щойно з прилавка! 

А ви знали про такий метод? Спробуєте його? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna

Копіювання з сайту заборонене. Авторські статті захищені DMCA.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector