Дієвий та простий спосіб укорінення троянд. Добре приживаються та гарно ростуть

Якщо Ви не хочете викидати троянди у смітник, то можете просто їх укоренити і насолоджуватися гарною рослиною довгий час. Просто підготуйте заздалегідь пластикову пляшку, пісок й пів години вільного часу. 

Спершу потрібно підготувати гілки: зрізати так, щоб їх довжина складала 20 см, потім прибрати листя – залишити лише три верхніх листки. Тепер скальпелем потрібно акуратно надрізати стебла з двох сторін. Так коренева система буде розвиватися значно швидше. Залишаємо держаки на добу в склянці з відстояною водою з Корневином (підживлення, яке збільшує ймовірність появи коренів у рослини). 

Після цього на дні п’ятилітрової пляшки потрібно зробити отвори. Просто розпечіть цвях та розплавте пластмасу. Пісок насипати у пляшку та розмістити чотири гілки у горловину. Ретельно його зволожте та закрийте кришкою. Тепер потрібно розмістити пляшку з держаками на світле та тепле місце, однак без потрапляння прямих сонячних променів. Протягом декількох днів побачите нові листочки на гілках, а через місяць можна висаджувати троянди у ґрунт.

Бажаємо успіхів! Ви вирощуєте квіти на присадибній ділянці?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2

Копіювання з сайту заборонене. Авторські статті захищені DMCA.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector