Дизайнерські сукні-пуховики від Valentino. Ви готові на це заради моди?

Таку інтерпретацію пуховиків ви ще не бачили.

Дивлячись на ці пуховики, задумуєшся, кому в голову можуть прийти такі безглузді ідеї. Розумієш, що сьогодні модні доми не беруть на себе роль ікон стилю, а просто бажають зловити хвилю популярності.

Проте варто пам’ятати, що висока мода не розраховано для буденних справ. В цьому одязі не проїдеш в метро або в маршрутці. Однак фантазій цьому дизайнеру не позичати.

Відомий бренд Valentino спільно з виробником одягу Moncler створили колекцію з суконь-пуховиків, які ви точно не зустрічали раніше.

Пошепки

Щось схоже Valentino робили попереднього сезону. П’єрпаоло Піччоллі, креативний директор італійського будинку моди, представив лінійку верхнього одягу у вигляді капсул. Відмінним було те, що весь одяг створено в стилі епохи Відродження.

Цього сезону Valentino і Moncler до попередніх колекцій додали трішки американського стилю.

Лія Кебеде — супермодель і дизайнер одягу, яка народилася в Аддіс-Абеба, столиці Ефіопії. Саме ця жінка презентувала сукні-пуховики на вулицях міста.

Креативний директор Valentino зазначає, що особливість його колекцій полягає в симбіозі розкоші та мрійливості, а також марнотратства і сердечності.

А як ви відноситесь до подібної креативності модних домів?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector