Дізнайтеся, який магічний дар ви отримали в день свого народження

Можете бути впевнені, що все в житті не випадково.

Ваша дата народження — також не виняток. Езотерики стверджують, що в день народження ви отримуєте свій особливий дар, який відрізняє вас від інших.

Щоб знати який саме, зробіть певні обчислення з цією датою. Підсумуйте цифри в повній даті народження. Наприклад, 1 серпня 1978 року. Розрахунки будуть наступними: 1 + 8 + 1 + 9 + 7 + 8 = 34 = 3 + 4 = 7.

Отже, отримана цифра символізує наступний дар:

Цифра 1. Чари

Ця цифра символізує Творіння. Піл нею народжуються люди з найпотужнішими магічними здібностями.  У вас відмінна сила волі та здатність до маніпулювання іншими. Однак, не зловживайте цим.

Ваш Дар: Волевиявлення і Відвага

Цифра 2. Емпатія

Емпатія — це здатність відчувати емоції інших людей. Окрім цього, ви  дуже чутливі до енергії, яка вас оточує. Будь-які негаразди ви переживаєте набагато важче ніж інші. Однак,  дійсно вмієте співчувати та підтримати. Ваш магічний дар знаходиться в серці,  хочете ви цього чи ні. Ще однією особливістю є хороша інтуїція.

Ваш Дар: Мрії та Інтуїція

Цифра 3. Трьохликий Місяць

Ця цифра символізує три фази Місяця. Тому в вас одночасно присутня сила творіння і сила руйнування. Ви повинні бути обережними зі своїми бажаннями, адже ваші думки легко можуть втілитися в реальність.

Ваш Дар: Створення і Руйнування

Цифра 4. Елементаліст

Цифра «чотири» символізує 4 елементи нашої Землі: Вогонь, Воду, Повітря і Землю. Ваша особистість — це ідеальне поєднання й баланс чотирьох стихій. Ви мислите раціонально й відрізняєтеся своїм гострим розумом. Окрім цього, ви дуже сильні на енергетичному рівні.

Ваш Дар: Елементальна магія

Цифра 5. Спіритуалізм

Цифра «5» символізує п’ятий елемент — Дух. Люди, народженні під цим знаком, є надзвичайно чутливими до усього потойбічного. Ви справді відчуваєте духів й навіть можете спілкуватися з ними, наприклад, у снах.  Ось чому такі люди можуть бути відмінними спіритуалістами. 

Ваш Дар: Контакт з духами та Магія Предків

Цифра 6. Учень Сонця

Ви володієте потужною енергією, адже цифра 6 символізує Сонце. Ви легко досягаєте мети й маєте хороші лідерські якості. Але не забувайте про те, що велика сила — це також величезна відповідальність. Намагайтеся не переборщувати зі своїм даром.

Ваш Дар: Ритуальна Магія і Зцілення

Цифра 7. Учень Місяця

Люди, народжені під цією цифрою, надзвичайно розумні й проникливі. Вони відрізняються мудрістю, яка, здається, присутня з народження. Вам навіть не треба нічого читати або дізнаватися — ви знаєте, що і як робити. Ваші мрії завжди здійснюються, а думки є матеріальними. Як тільки щось задумали — неодмінно збудеться.  

Ваш Дар: Бачення і Віщі Мрії

Цифра 8. Традиційне чаклунство

Цифра 8 вважається однією з найбільш магічних. Якщо ваш день народження пов’язаний з «8», то ви володієте величезною магічною силою. 

Ваш Дар: Енергетичні Маніпуляції та Алхімія

Цифра 9. Шаман

Остання цифра зі списку — це поєднання усіх дарів, які ми згадували вище. Ви розумієте суть речей набагато краще, ніж інші. Ви артистична і творча натура, тому бачите світ і людей «нестандартно» – з різних фокусів і перспектив. 

Під якою цифрою народились Ви?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector