Дізнавшись про зраду чоловіка, я вирішила не скандалити, а просто зателефонувати коханці

Ніколи не могла подумати, що таке може трапитися зі мною. Хоча, напевне, святих чоловіків не буває. Тож і мені не пощастило. Я все-таки дізналася про зраду чоловіка. Зовсім випадково. Але вирішила, що скандалити не буду. Просто зателефоную його коханці і поговорю з нею як жінка з жінкою. 

Перед цим ми з чоловіком прожили 15 років у шлюбі. Думаю, говорити про майно і дітей, які вже давно залишилися позаду, навіть не варто. І хто знає, скільки ще тривав би цей цирк, якби я випадково не побачила листування чоловіка з цією жінкою. У них там навіть фото інтимного характеру були. Вони такими, як розумієте, частенько обмінювалися. Чоловік ввійшов до кімнати. Побачив мене з телефоном і одразу змінився. Зблід, почав заїкатися, не знав, що сказати. 

Mobile Woman Smartphone - Free photo on Pixabay

Того дня ми більше не розмовляли. Вранці я до нього навіть не підходила. Просто вирішила взятися за коханку. Хотіла більше дізнатися про неї. Потім з’ясувалося, що ця пані також одружена, має троє діток. Та й чоловік у неї не абихто, а місцевий бізнесмен. Чоловік у мене, звичайно, безстрашний.

Я ж думала, що коханка на наші гроші око поклала, але ж ні. Мій обранець – справжній бідняк, порівнюючи з її бізнесменом. Напевно, захотілося розбавити своє нудне та одноманітне життя. Я вирішила все розповісти її чоловікові. Призначила йому зустріч у кафе. 

Цей чоловік виявився дуже ввічливою та інтелігентною людиною. Він вислухав усю правду з моїх вуст і пообіцяв, що розбереться в цій ситуації. І дотримав свого слова. Вдома він поговорив з коханою. Вона навіть заперечувати не стала. З усім погодилася. Того ж дня бізнесмен зібрав її речі і викинув з дому. 

Про це довідався і мій чоловік. Злякався і втік, як останній боягуз. Вернувся тільки тоді, коли все заспокоїлося. Просив у мене вибачення, на коліна  ставав, бігав за мною. Вибачити я не могла. Таке не забувають. А через пів року мені подзвонив той самий багатій. Запросив у ресторан на каву. Я погодилася. 

Тепер я заміжня жінка. Давно розійшлася зі своїм і вийшла за того чоловіка. Іноді я зустрічаю свого колишнього. Аж смішно. Він тепер такий самотній і нікому не потрібний. Але що вдієш. Сам винен. Ось і догрався. Зате в моїх стосунках зараз повага та гармонія. Чого і вам бажаю.

Як вам історія?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ivanna

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector