Для чого народжувати шість дітей

“Річ в тому, що у моєї сестри незабаром народиться шоста дитина. Можливо, це не моє діло, але скажу відверто, що багатодітна мама навіть з п’ятьма не може впоратися, а тут ще й поповнення на горизонті…Щодо її чоловіка, то він також розуміє, що вони ледь зводять кінці з кінцями, але нічого не може з цим вдіяти.

При цьому сестра дуже зручно влаштувалася: вона сидить вдома і займається домашнім господарством. Я згоден, що виховання дітей – це великий труд, але не тоді, коли старші брати й сестри дивляться за молодшими. Матір каже, що так вони стануть самостійнішими і точно не виростуть розбещеними. Хоча я вважаю, що це просто неправдоподібні виправдання й пусті балачки, адже сестрі подобається байдикувати й ні за що не відповідати, окрім приготування їжі перед телевізором.

Сім’ю повністю забезпечує чоловік, який працює на двох роботах одночасно. Він може сутками не з’являтися вдома. Через це у подружжя неодноразово виникали конфлікти, а батько навіть готовий був покинути дітей з дружиною, якщо стиль їхнього життя не зміниться.

Та сестрі байдуже, адже вона навіть не думає про те, щоби влаштуватися на роботу. Зрештою у неї навіть вищої освіти немає, а всі знання закінчуються на рецепті борщу. Натомість у неї є горде звання “багатодітна матір”, яке забезпечує незначні пільги, дотації й подачки від держави. 

Пошепки

Я не розумію, навіщо сестра власноруч ускладнила собі життя? Не розділяю її поглядів, а швагрові можу лише поспівчувати”. 

Жінка справді у скрутному становищі, адже вона не має жодних захоплень і не прагне займатися саморозвитком. При цьому у неї шестеро дітей, за якими потрібно дбати й доглядати. Чоловік замислюється про розлучення, бо не справляється зі своїми обов’язками. Якщо втома все ж доконає його, то як багатодітній матері поставити на ноги своїх нащадків? У неї ж ні роботи, ні вмінь. Жодна державна допомога й безплатні путівки на відпочинок не врятують ситуацію. 

Однозначно цій сім’ї потрібно змінити своє ставлення до ведення побуту і добре подумати перед плануванням наступних дітей. Велика родина – велика відповідальність, яку не кожен готовий на себе взяти. У сучасному світі люди все частіше зупиняються на одному або двох малюках, аби зберігати баланс між саморозвитком, батьківством, власними інтересами й планами на життя. 

А як ви вважаєте, чи повинна багатодітна матір сидіти вдома? Чи, можливо, все ж навіть таке звання дозволяє поєднувтаи материнство з роботою і саморозвитком? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Vasylyna
Adblock
detector